چه جوری ویندوز 7 رو اکتیو کنم؟!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
میدونم این سوال تکراری ئه ولی هر چی تاپیک های مختلف رو گشتم مورد خاصی رو برای حل این مشکل پیدا نکردم.

کسی سریالی یا برنامه ای چیزی برای اکتیو کردنش داره؟

تا همین دیشب بدون مشکل کار میکرد. از امروز که سیستم رو روشن کردم پیغام غیرقانونی بودن ویندوز میده. :cry:

aliReza

Well-Known Member
سلام سارا
من اینو خودم استفاده کردم، مشکلی هم نداشتم باهاش.
امیدوارم کارت رو راه بندازه.

از آنجایی که بسیاری از کاربران ، با ویندوز هفت کار میکنند و در کرک کردن آن مشکلاتی را در بر داشتند ، تصمیم گرفتم تا به حد جامعی ، نحوه کرک کردن ویندوز هفت رو براتون تو این تاپیک شرح بدم ، البته 2 فایل پیوستی هم هست که بایستی در یافت کنید که ویندوز هفت رو دائمی داشته باشید.اما نکاتی که باید توجه داشته باشید این هست که ، ویندوز شما بهیچ وجه کرکی دیگه ای اجرا نشده باشه روش ، اگر اجرا شده ولی با مشکلاتی مواجه هست ، مجدد ویندوز رو نصب کنید و این کرک رو اجرا کنید تا بصورت دائمی داشته باشید.

این کرک ، قابلیت فعالسازی تمامی نسخه های موجود ویندوز هفت رو دارا هست ، قالبیت فعال*سازی نسخه*های ویندوز سرور ۲۰۰۸ شامل Standard و Enterprise و Small Business Server ، قابلیت فعال*سازی دائم تمام نسخه*های ویندوز ۷ شامل Home Premium و Pro و Ultimate ،تشخیص خودکار SLIC سیستم ، قابلیت ترمیم فعال*سازی ، قابلیت شناسایی خودکار پارتیشن ریکاوری ویندوز ۷ حتی در سیستم*های بدون SLIC

قبل از انجام کرک به موارد زیر توجه کنید؛
۱: ویندوز ۷ شما باید اوریجنال و اصلی باشد، یعنی باید داری SHA-1 تائید شده برای فایل ISO باشد.
۲: این کرک ممکن است با ویندوز ۷ شما سازگار نباشد و در فعالیت*های آن تداخل ایجاد کند.
۳: ویندوز ۷ شما نباید توسط هیچ کرک دیگری قبلا کرک شده باشد (چه کامل کرک شده باشد و چه ناقص) زیرا ممکن است این کرک کار نکند.
حین انجام کرک به موارد زیر توجه کنید؛
۱: در زمان هایی که از شما خواسته شده است صبر کنید، به هیچ عنوان عجله نکنید چون ممکن است فرایند در سیستم شما تا ۵ دقیقه نیز طول بکشد.
۲: حالت اتصال شما به شبکه تفاوتی نمی*کند.
۳: درصورتی که کرک درحین فعالیت خود با خطایی مواجه شد، فرایند انجام شده را با تصویری ضمیمه در بخش نظرات درج کنید تا با طراح آن در میان گذاشته شود.
بعد از دانلود فایل ، فایل Loader.exe رو اجرا کنید و منتظر بمانید تا عملیات فعالسازی صورت گیرد.از منوی SLIC 2.1 in BIOS یک گزینه را انتخاب کنید؛ اگر برای نوت*بوک از این کرک استفاده میکنید از کشوی SLIC نام سازنده آن را انتخاب کنید وگرنه گزینه Dell را انتخاب کنید. این درصورتی است که برنامه به صورت خودکار مدل سیستم شما را از منوی SLIC پیدا نکند. کمی صبر کنید تا پیامی به شما داده شود > بر روی Install 7Loader کلیک کنید و کمی ثبر کنید تا پیامی به شما نمایش داده شود.

دانلود کرک :

کد:
http://www.filedropper.com/loader161b_1
و یا :

کد:
http://rapidshare.com/files/346391346/Vista7_Slic_Ldr_2.4.3_05-02-2010.rar
موفق باشید.

نقل از ایران هیپ . کام

GFX Master

من قبلا ویندوز رو اکتیو کرده بودم واسه همین این برنامه عمل نکرد.

یعنی باید ویندوز رو از اول نصب کنم؟! :cry:

aliReza

Well-Known Member
سلام
ببخش دیگه دیر شد

من قبلا یه پچ بود استفاده کرده بودم، مثل همین حالت شد
ارور داد و اینا
از این استفاده کردم درست شد

چند تا از یوزرای اونجا بهم گفتن مشکل به هم زده واسه همین گفتیم فقط از همین استفاده کنید، حالا ببین درست میشه همینجوری امیدوارم حل بشه مشکلت :rose:

من همچنان میگردم ببینم چیزی یافت میشه یا نه :-?
یه کرک هست ماله تیم DGT
اون حتما کار میکنه کاری هم به اینکه قبلا رجیستر کرده باشی نداره

نشون به این نشون که 10 مگی هست :green:
اونو اگه تونستی تو این سایت وارزا پیدا کن یا باید بگردم تو درایو هام پیداش کنم، احتمالا تا شب پیداش میکنم :rose:

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
اکتیو کردن

میدونم این سوال تکراری ئه ولی هر چی تاپیک های مختلف رو گشتم مورد خاصی رو برای حل این مشکل پیدا نکردم.

تا همین دیشب بدون مشکل کار میکرد. از امروز که سیستم رو روشن کردم پیغام غیرقانونی بودن ویندوز میده. :cry:

سلام سارا جان, خوبی؟
من خودم دارم از ویندوز 7 ورژن Ultimate استفاده میکنم و اکتیو هم کردم و داره درست کار میکنه.
برنامش رو برات فردا توی همین تاپیک میذارم.
موفق باشید...

winsent

Banned
اکتیو کردن

سلام سارا جان.
فایل اکتیویت رو روی هاست خودم برات آپلود کردم.
وقتی فایل رو دریافت کردی روی فایل کلیک راست میکنی و Run As Administrator رو میزنید و اون رو اجرا میکنید.
بعد در پنجره ای که براتون باز میشه روی گزینه اول یعنی Loader گزینه اکتیو رو میزنید و سیستم رو Restart میکنید.
حالا ویندوز شما کاملا اکتیو شده و حتی میتونید آخرین آپدیت ها رو هم از سایت مایکروسافت بگیرید.
امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشی

dlbtn.png

PHP:
http://www.amir-ghazizadeh.com/se7en/7Genuine.rar

PHP:

آخرین ویرایش:

GFX Master

امیر جان ممنون ولی اینم کاری انجام نداد! :(
نمیدونم چرا اینطوریه.
ویندوز من Ultimate Build 7600 هست.
کار خاص دیگه ای موقع اجرای این برنامه نباید انجام بدم؟

winsent

Banned
!

امیر جان ممنون ولی اینم کاری انجام نداد! :(
نمیدونم چرا اینطوریه.
ویندوز من Ultimate Build 7600 هست.
کار خاص دیگه ای موقع اجرای این برنامه نباید انجام بدم؟

سلام.
تعجب میکنم چرا کار نکرده, آخه مال منم همین نسخه و ورژن هستش!
برای بار اول که این نرم افزار رو اجرا میکنی یه پنجره میاد که بخش اول Loader هستش و در اون گزینه Active رو باید بزنی. بعدش یه بار سیستمت ریستارت میشه و در مرحله امتخاب سیستم عامل گزینه Windows Seven Loader رو باید انتخاب کنی.
من الان حدود 20 روزه که دارم باهاش کار میکنم و مشکلی هم ندارم، تازه از سایت مایکروسافت هم آپدیت میکنم.
احتمال داره از سریال ویندوزت هم باشه.
من از این سریال برای نصب استفاده کردم, میخوای از این استفاده کن ببین درست میشه یا نه:

PHP:
7YWX9-W3C2V-D46GW-P722P-9CP4D

GFX Master

الان سعی کردم این سریالی که دادی رو با سریال فعلی عوض کنم منتها ارور میده که این سریال از طرف مایکروسافت
جزو سریالهای بلاک شده قرار گرفته.

تو ویندوزت رو دانلود کرده بودی یا خریده بودیش؟

winsent

Banned
نسخه نهایی + کرک معتبر رو دانلود کردم.
آخه الانم دارم آپدیت های مایکروسافت رو میگیرم و حتی اکتیو شده هستش و Geniune هم شده!

aliReza

Well-Known Member
این همون پچ DGT هست که گفتم، بعد از اینکه باز کردی 23 مگ میشه :دی
کمپرس شده ش 5 مگابایته
دانلود:

کد:
http://proeex.persiangig.com/Crack-Windows7.rar

امیدوارم به دردت بخوره :rose:

winsent

Banned
سلام سارا.
اینم جدیدترین اکتیو کننده ویندوز 7 با حجم 12 مگابایت: