[phpNuke] چه جوري يوزر هاي چند نوك را يكي كنم !@!

nimnim68

Member
با سلام چه جوري ميشه يوزر هاي چند نوك را يكي كرد
مثل يك نوك نصب كنيم رو يك ساب دونيم يكي رو رو يك سايب دونيم ديگه
هركي تو يكي از اينه عضو شد تو اون يكي هم اسمش بياد و امتياز هاش
لطفاً كمك كنيد.

S4DEGH

Well-Known Member
ميشه بپرسم چرا چند نيوك !؟
مگه وبلاگ هست كه بخش هاي جداگانه نسب كني !؟ خود نيوك كلي هست !

اين حرف شما ميشه اينكه همه از يك sql ااستفاده كنن ..

nimnim68

Member
دوست گرامي همام جوانب كار در نظر گرفته شده و 22 نوك ميحام نصب كنم
ميخام بيبينم اگه ميشه يوزها فقط نه قسمت هاي ديگه يكي بشه همين
شنيدم ميشه نمي دونم چه جوري به كسي هم كه برام انجام بده مژده گوني خوبي ميدم در حد كم
اگه بازم نكته باقي منده بگيد

izone

Active Member
خوب اگر کپی رایت این 22 نیوک را که از ایران نیوک گرفتی رعایت میکردی و راست و مستقیم به ما نمیگفتی که کپی رایت را نمیخوام رعایت کنم من میتونستم کمکت کنم .

ولی ....

من میتونم ولی مستقیم بهت میگم که نمیخوام کمکت کنم.!

VAHID216

مدیر بازنشسته
من قصد توهین به کسی رو ندارم ولی نمی دونم ما ایرانی ها چرا دوست داریم کپی رایت هر چیزی رو ورداریم ایشون هم اگر این کار رو نمی کرد خیلی بهتربود

nimnim68

Member
ببين اي زون يك كلام به درك كمك نكن
ولي بهت بگم من يكي از اون 22 بخش مربوط ميشه به دادن نوك نيم نيم حالا تا ته بسوز خوب
تابستون يك سرور 300 Gb ميگيرم اوموقه حالتو جا ميارم وقتي 100 Mb رايگان به اعضام رايگان دادم ميبيني كه ايران نوكتون مشتريش مياد پايين
هالا اون موقع بهت ميخندم لطفاً ديگه جواب تاپك منو نده

nimnim68

Member
دوست گرامي من كپي رايت چي رو بذارم نوك يك برنامه كد آزاد و گفته دوست داري بذار دوست نداري نه
و اون vBulletin است كه گفته حتماً بايد بذاري
و من نوك سايتم رو 9 هزار و 500 تومن خريدم حالا اي زون ميگه تو بايد كپي رايت ايران نوك رو بذاري و منو از سايت ايران نوك انداخت بيرون
منم بهش مي گم بچرخ تا بچرخيم چون به من بي احترامي كرد

S4DEGH

Well-Known Member
در مورد كپي رايت !

دوست عزيز شما در مورد كد آزاد درست متوجه نشدي ! GNU داره اين رو ميگه :
هر كسي ميتونه سورس برنامه اصلي رو داشته باشه و تغيير بده و ميتونه در مقابلش هزينه و هر چي بخواد بگيره !
ايران نيوك.. نيوك رو فارسي كرده و هر چي بخواد بايد كسي كه از نيوكش استفاده ميكنه انجام بده !
حالا ايشون پولي نخواستن و فقط گفتن كپي رايت رو رعايت كن ! خوب بود در مقابل نيوكش 100 ها هزار تومن ميگرفت !؟:razz:
و طبق قوانين بين الملل شما و هر كسه ديگه اي كه از نيوك ايشون يا هر نوك ديگه اي كه كپي رايت داشته باشه مثلا نيوك خودمون پلاتينيوم ... بايد كپي رايتش رعايت بشه و گرنه طبق ضوابط باهاش برخورد ميشه !
و اون vBulletin است كه گفته حتماً بايد بذاري
در مورد اين برنامه اصلا ربطي به قوانين GNU نداره و نبايد دخالتش داد !:)

و من نوك سايتم رو 9 هزار و 500 تومن خريدم
ميشه بپرسم از كجا !؟ من تابحال نيوك خريدني نديدم غير از نسل جوان كه مزخرفه !:-?

تابستون يك سرور 300 Gb ميگيرم اوموقه حالتو جا ميارم وقتي 100 Mb رايگان به اعضام رايگان دادم ميبيني كه ايران نوكتون مشتريش مياد پايين
مبارك باشه ! ولي خوب نيست آدم براي كسه ديگه اي شاخ و شونه بكشه ! :shock:
اين فرهاد رو من ميشناسم قدرتش بيشتر از اين حرف هاست كه كم بياره ! :lol:

------------------------------------------------------------------------------------------------بگذريم .......................
بر گرديم به موضوع !:lol:

خوب عزيز من گفتم بايد sql هارو يكي كني يا اينكه فايل هاي مربوط به بخش ثبت نام رو به يك ديتابيس مرجع مربوط كني تا فقط بخش كاربران از اون sql استفاده كنه كه كار مشكليه !
ولي من هنوز نفهميدم چرا ميخواي اينهمه نيوك نصب كني ! بعد همه رو يكي كني ! من هنوز تو خماري موندم !:neutral: :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما دارم كلا اينجا به عنوان مدير انجمن ميگم !
لطف كنيد بحث رو عوض نكنيد و حرمت همديگر رو رعايت كنيد ... وگرنه كاري كه نبايد انجام بدم بعد از اين همه مدت فعاليتم انجام ميدم !

:)

izone

Active Member
صادق جان خیلی ممنون از سخنان شما.

من برای بزرگی شما و به احترام به دستور شما هیچی نمیگم. بهر روی همه من را کمی میشناسند. پس بگذار هر چه کسی خواست بگه. شنونده باید عاقل باشه.

نیم نیم جان

من هم برای شما آرزوی پیشرفت میکنم. هر زمان هاستنیگ شما آماده شد به من هم خبر دهید تا مشتری شما بشم.

سال نو خوبی داشته باشید!

جدیدترین ارسال ها

بالا