چهطور میتونم برای هر انجمن یه آیکون بزارم ؟!

mosafer3shab

New Member
اگه مود این کار رو دارید لطف کنید بهم بدید . البته یهدونه توی پی اچ پی بی بی هکس پیدا کردم
اما برای تغیر دیتا بیس اینستالر نداشت من هم بلد نیستم دیتابیس رو دستکاری کنم :sad:

mosafer3shab

New Member
#
#-----[ SQL ]------------------------------------------
#
# Remember to change the table prefix used on your database
ALTER TABLE `phpbb2_forums` ADD `forum_icon` VARCHAR( 255 ) default NULL;

#

این یعنی چی !؟

hamed1297

Member
من تازه phpbb رو نسب کردم.زمانی که یک نفر ثبت نام میکنه در اخر این error رو میده
Could not find email template file :: user_welcome

DEBUG MODE

Line : 111
File : emailer.php

اگر میشه راهنمایی کنید تا بتونم مشکل رو بر طرف کنم.ممنون میشم.البته من مشکل رو روی کامپیوتر دارم.هنوز رو سایت نریخت

Hyper

Active Member
دوست عزیز

در زمان ثبت نام کاربران phpBB بضورت خودکار یک ایمیل به آدرس وارد شده کاربر ارسال میکند
زمانی که شما بروی لوکال هاست ( دستگاه خودتون ) هستید
طبیعتا این اتفاق نمی افته و این پیغام خطا رو میگیرید که البته اشکالی در ثبت نام ایجاد نخواهد کرد ...

نگران نباشید این مشکل بروی سرور وجو ندارد ...

رضا

Hyper

Active Member
برای صدمین بار میگم این مشکل تا زمانی که phpBB رو بروی دستگاه خودتون ( Localhost ) اجرا میکنید وجود داره
و بعد از نصب بروی سرور از بین میره ... !

رضا

rezatoofan

Member
mosafer3shab گفت:
اگه مود این کار رو دارید لطف کنید بهم بدید . البته یهدونه توی پی اچ پی بی بی هکس پیدا کردم
اما برای تغیر دیتا بیس اینستالر نداشت من هم بلد نیستم دیتابیس رو دستکاری کنم :sad:

قرار بود این موضوع حل بشه که با چه طریق و طی چه مراحلی می توانیم آیکون رو برای هر انجمن قرار داد.
از این لینکی که داده بودن http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=38347 متشکرم ولی تا حد شناخت به دسترسی به داده ها بود اگه می شه مراحل کار رو توضیح بدین ممنون می شود.
لطفا راهنمائی کنید.

===========================

متشکر

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا