چهارمین سالگرد مجید آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iman_ebru

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان و كاربران عزيزمجید آنلاین؛ مفتخرم که این خبر رو به عرضتون برسونم که امروز روز تولد سایت سایت مجید آنلاین است. من شخصا این واقعه رو به مجید و تمامی مدیران انجمن ها و کاربران عزیزی که از اولین روز حامی و همراه مجید آنلاین بوده اند تبریک عرض کنم.

متاسفانه از جشن سالگرد پارسال تا امروز مشکلات بزرگی برای مجید آنلاین اتفاق افتاده که یادآوری چند نکته برای کاربرانی که جدیدا به جمع ما پیوسته اند و از سابقه مجید آنلاین اطلاعی ندارند ضروری هست.

همانطور که همه می دانیم مدیریت یک سایت مثل مجید آنلاین، کار نسبتا آسانی نیست و نگهداری چنین سایتی علاوه بر تلاش برای ارتقاء کیفیت مطالب - با مشکلات مالی، امنیتی و هزاران مشکل دیگر نیز همراه هست.

از پارسال که سومین سالگرد مجیدآنلاین رو جشن گرفتیم تا به امروز، مجیدآنلاین مسیر ناهموار تر از قبل رو پشت سر گذاشته و این گرفتاری ها موجب یک سری اشکالات و خطاها در سایت و بدنبال آن نا رضایتی طرفداران و استفاده کنندگان شده. آنچه که از ایمیل ها و پیغام ها و نوشته های کاربران دیده میشه، عمده عامل نارضایتی کاربران اشکالات بوجود آمده در انجمن هاست که خیلی ها کلافه شده اند. در اوایل بهار 1384 به دلیل فشار انجمن و آمار زیاد کاربران، سیستم انجمن های سایت ارتقاء داده شد و به همین جهت تنظیمات قبلی کاربران و انجمن تغییر پیدا کرده و خطاهای مختلفی رو بوجود آورده. اما من خودم شاهد هستم که در پشت صحنه این سایت چه تلاش هایی برای رفع این مشکلات و آسودگی کاربران انجام میشه.

پس از همه شماهایی که از وضعیت انجمن های مجیدآنلان ناراضی هستید تقاضای کمی صبر و انصاف و قضاوت منطقی رو دارم. قول میدم که تمام مشکلات برطرف خواهد شد. چرا که در گذشته مجیدآنلاین - روزهای خوب و بد وجود داشته اند.

به مناسبت همین واقعه سرویس هایی طی روزهای آینده جهت هدیه به کاربران راه اندازی خواهد شد که امیدوارم برای همه دوستاران مجید آنلاین مفید و جالب واقع بشه.

شهرام و مصطفی عزیز (مدیران انجمن PhotoShop) برای روز میلاد مجیدآنلاین کارت ها و پوستر های زیر رو طراحی کردند.

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
من هم این سالگرد رو به همه عزیزان که چه در بخش مدیریت هستن و چه عضو این انجمن هستن تبریک میگم ، امیدوارم که مشکلاتی‌ که وجود داره با صبر و گذشت زمان حل بشه و مجید آنلاین بهتر از قبل بتونه کار خودشو ادامه بده ...

Fa

Well-Known Member
ایمان جان عالی بود
15.gif
نمی دونم من تا حالا شما رو ندیدم ولی اسم کاربریتو که چند وقت نمی بینم دلم برات تنگ میشه
34.gif
( البته این حرفا بدون ریاستا) خوب به هر حال امیدوارم موفق باشی
21.gif
(جدیدا ....میشه گفت تقریبا به شهر شما نزدیک شدم)

Sunboy454

Active Member
منم سالگرد تولد مجیدآنلاین رو تبریک میگم ، به امید روزی که سنش چند رقمی بشه ..

dark-man

Member
من هم به نوبه خودم سالگرد تولد مجید آن لاین را تبریک می گویم

iman_ebru

Active Member
Britney_Aghsar گفت:
ایمان جان عالی بود
15.gif
نمی دونم من تا حالا شما رو ندیدم ولی اسم کاربریتو که چند وقت نمی بینم دلم برات تنگ میشه
34.gif
( البته این حرفا بدون ریاستا) خوب به هر حال امیدوارم موفق باشی
21.gif
(جدیدا ....میشه گفت تقریبا به شهر شما نزدیک شدم)
سلام. دلم منم برای اون روزا و اون دوستای قدیم تنگ شده. من که هستم اما بیشتر تو انجمن های مخفی فعالیت میکنم. برای همین شما نمیبینی :lol:

راستی کجا اومدی؟ برف واقعا باریده؟

ایمان

mostafa_az

Well-Known Member
من هم به نوه خودم اين روز فرخنده و مبارك رو به همه عزيزان تبريك ميگم . ( مگه عيده ؟ )

اميدوارم سالهاي سال مجيدآنلاين پا بر جا باشه .

مخلصيم
مصطفي

YTERROR

Active Member
من به همه اعضا سایت و مدیران و مجید و .... تبریک می گم امیدوارم سال دیگکه هم چی بر وفق مراد باشه

d@nial

Well-Known Member
من هم چهارمین سالگرد تاسیس مجید آنلاین رو به اعضای عزیز تبریک و به مدیران محترم خسته نباشید میگم!

BeHnAm_akb

Active Member
تبریک تبریک.

وقتی این همه کاربر باحال داریم دیگه چرا نگران مشکلات باشیم ؟ با کمک همین بچه ها میشه مشکلات رو حل کرد.

به امید 100 ساله شدن سایت مجید آنلاین !!!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از ايمان عزيز بابت اين تاپيك تشكر ميكنم

من هم تولد سايت مجيد آنلاين رو به همه دوستان تبريك ميگم...

اينجا جا داره از تمامي دوستاني كه در اين سه سالي كه گذشت من رو در اداره و طراحي سايت كمك كردن تشكر كنم..

از دوستان قديميمون عمو Xnux ، بابك ساطلي ، سامان سوئدي ، پيمان گرفته تا تمامي مديران عزيزي كه الان دارن در اداره سايت به من و بقيه كاربران عزيز كمك ميكنند.

موفق باشيد

مجيد

babakslt

Member
منم تبریک می گم به همه ی اونهایی که مجید آن لاین رو دوست دارن.. اونهایی که نمی خوان فقط اشکال بگیرن و داد و بیداد کنن. اونایی که مجید آن لاین رو برای خودشون می دونن و وظیفه ی خودشون می دونن که برای پیشرفتش فعالیت کنن.

گرچه معتقدم این سایت دیگه ماله کسی( مثلاً آقا مجید) نیست، بلکه متعلق به همه ی کسایی که دوستش دارن... جا داره از مجید و کامبیز و ایمان و همه ی بچه ها و مدیران و دوستان جدید و قدیمی هم تشکر کنم که برای این سایت اینقدر زحمت کشیدن....

به امید روز های بهتر...bobslt

تابعد...

Fa

Well-Known Member
iman_ebru گفت:
سلام. دلم منم برای اون روزا و اون دوستای قدیم تنگ شده. من که هستم اما بیشتر تو انجمن های مخفی فعالیت میکنم. برای همین شما نمیبینی :lol:

راستی کجا اومدی؟ برف واقعا باریده؟

ایمان

من الان تو آذربایجان شرقی-شهر مرند هستم که اگه اشتباه نکنم با ماکو که شما اونجا هستی 4 ساعت فاصله داره(البته طی تحقیقاتی که از مردم اینجا کردم)
31.gif

شنیدم شهر تونم خیلی قشنگه
20.gif

برفم کمی اینجا اومده (البته تو شهر نه ولی بیرون از شهر پره)
21.gif

معظرت می خوام .امیدوارم موضوع تاپیک رو عوض نکرده باشم
34.gif

AMiR

Active Member
سلام

آقا مجيد تبريك مخصوص

سالگرد تولد اين سايت پر بار رو به همه مديران و كاربران تبريك ميگم،مخلص همتون.

راستي شام ميدين يا افطاري؟

بازم تبريك

zfarhad2003

Member
من هم به همه کاربران باحال و همه مدیران فوق العاده انجمن تبریک می گم. امیدوارم روزی بشه که جشن 100 سالگی انجمن رو با هم جشن بگیریم (البته اگه تا اون رو زنده بودم) خوب حالا شاید تا 100 ساله نباشم انشاالله جشن 50 سالگی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا