چند کلمه حرف حساب در مورد هاستیگ برای جوملا

چند کلمه حرف حساب در مورد هاستیگ

با سلام
موضوع تبلیغات و اینا نیست فقط می خوام بدونین داره چه اتفاقایی می افته
ما عجب مردمی هستیم! از عقب افتادگی خودمون هم سو استفاده می کنیم می ریم هاست رو می گیریم 72 دلار می فروشیم صد تومن! دوستانی که هاست های ایرانی رو تجربه کردن حتما متوجه شدن که این هاست ها از کیفیت خیلی پایینی برخوردار هستن اما هاست های خارجی ارزان و قدرتمند هستن اما مشکل اینه که به ما نمی دن! اگر هم بدن خلاف کردن و به محض فهمیدن می بندن
دوستان پیشنهاد من اینه که به جای هزینه کردن برا این هاست ها بیاییم چند تایی از یه هاست خارجی استفاده کنیم
واقعا قدرتش رو دارن من دارم همین کارو می کنم
سایتهایی که برای دیگران می زنیم اغلب کم بازدید هستن و فرد فقط می خواد که سایت داشته باشه (البته بعضیها) برا این سایت چرا باید هزینه ی زیادی برا هاستش بذاریم؟
یه هاست خارجی می تونه صدتا از این سایت ها رو تو خودش داشته باشه
من این کارو می کنم هاست خارجی خریدم و اون رو به دوستانی که تمایل دارن به اشتراک می ذارم همه چیز هم معلومه این که هاست از کجاست چقدر قدرت داره تو دنیا چندمه و قیمتش چیه و اینا
قیمتش هم برام مهم نیست مهم اینه که هزینه های هنگفت ندیم برا هاست های بی کیفیت
برای اطلاعات بیشتر می تونین با یاهو آی دی من تماس بگیرید : Mohsen6558

AVAXTM

Member
سلام
اولا در مورد اينكه 72 دلار ميخريم 100 تومن ميفروشيم بايد بگم اين طبيعييه ! هزينه هاي باز كردن حساب ، مشكلات تحريم ، ارسال ارز و ...
بايد اينا رو هم در نظر گرفت !
با قسمت دوم حرفت تا حدودي موافقم ولي به اين سادگيها هم نيست كه شما ميگيد !!!

درست که سرور های داخل ایران با پای خارجی ها نمیرسه! ولی معمولا کسایی که از سرور داخل ایران هاست میدن از خارج هم سرور دارن! کمتر هاستینگی رو دیدم که فقط از ایران بده! بلکه سرور های متفاوتی توی کشور های مختلفی دارن که یکیش هم ایرانه!

جدیدترین ارسال ها

بالا