چند نوع استارت

BEHESHT

Well-Known Member
سلام این دو روز که اکانتم ADSL تموم شده بود دیدم بابا عجب فعالیت چشم گیری داشت انجمن تو این بی کاری چند نوع شروع متفاوت ساختم

امیدوارم که به دردتون بخوره

اولی با استفاده از Sys Command هستش

و دومی با استفاده از Page Transition هستش

خسته نباشید خدا قوت دوستان.

یا حق
با حق
تا حق

پیوست ها

• start mmb1.zip
    506.6 کیلوبایت · بازدیدها: 395
  • start mmb2.zip
    323 کیلوبایت · بازدیدها: 293

BEHESHT

Well-Known Member
پایان

اینم 8 نوع پایان با افکت شبیبه اون 8 نوع اول بالاست با Sys Command طراحی کردم خواستم شبیه 8 تای دوم پایان بسازم اما نشد از می خواستم mbd جدید استفاده کنم و اندازه شو به 1در 1 برسونم و از افکت های Page Transition استفاده کنم اما نشد

خب بگذریم فعلا این 8 نوع رو داشته باشید تا بریم سراغ نوع های متنوع تر

امیدوارم مفید واقع شده باشه

یاحق
باحق
تاحق

پیوست ها

• payan V.zip
    506.6 کیلوبایت · بازدیدها: 431

Ehssan_it

Well-Known Member
اتفاقا من هم تو پست قبلی که مربوط به شروع متفاوت بود می خواستم از Page Transition هم یادی کنم که خودتون گفتین.

BEHESHT

Well-Known Member
اینم یه پایان بی همتا

دوستان پس از کلی تلاش با ترفند مختلف دیدم نمیشه این کار رو کرد یه پایان با Page Transition

بالاخره تصمیم گرفتم اراده کردم و خوش بختانه جواب گرفتم با پلاگ این : sysmetrics111

خب این پلاگین به ما اجازه استفاده از Page Transition رو می ده ولی تنها افکتی رو که جواب نمی ده Alpha belndig هستش که اونم خودم با همون پلاگین با یه ترفند ساختم

و تقدیم می کنم به دوستای با مرام و با صفا و با معرفت مجید آنلاینی تالار بیلدر:rose:

امیدوارم که لذت ببرید و مفید واقع شده باشم.

یاحق

باحق

تاحق

پیوست ها

• payan bi hamta.zip
    260.7 کیلوبایت · بازدیدها: 219

ubuntu

Member
بابا انصاف رو برم! يه نگاهي به آمار دانلودها بندازين. مثلاً تا اين زماني که من اينجام 41 نفر يکي از اين مثال‌ها رو دانلود کردن ولي فقط 8 نفر تشکر کردن! بنده خدا زحمت کشيده اين همه اون وقت زدن يه دکمه تشکر اين قدر سخته؟:mad:

naseronline

Well-Known Member
بابا انصاف رو برم! يه نگاهي به آمار دانلودها بندازين. مثلاً تا اين زماني که من اينجام 41 نفر يکي از اين مثال‌ها رو دانلود کردن ولي فقط 8 نفر تشکر کردن! بنده خدا زحمت کشيده اين همه اون وقت زدن يه دکمه تشکر اين قدر سخته؟

حق با شماست دوست عزيز. بهتره دوستاني كه دانلود مي كنند عنايت بيشتري داشته باشند نسبت به اين موضوع.

BEHESHT

Well-Known Member
خیلی خیلی ممنون تو رو خدا بیشتر از این شرمنده ام نکنید

کسی که کاری رو برای رضایت خدا انجام می ده طبیعتاً انتظار هیچ اجر و پاداش دیگری نداره

تشکر دلپذیر هست برای من چون میزان رضایت رو از زحمت من نشون می ده و باعث تشویق می شه تا با میل بیشتر کارمو ارائه کنم.

من هم برای رضایت خدا کار هامو می ذارم تا بقیه استفاده کنند تا شاید کمکی کرده باشم به انجمنی که خودم درس های فراوانی از اعضای بی ریا و دوست داشتنی مثل:

آقا ناصر آقا حامد آقا محمد آقا سعید آقا سامان آقا عارف آقا امید و....

جا داره اینجا یه تشکر ویژه از این دوستان بکنم و بگم هر چی دارم از شماست و یه شاگرد انتظار تشکر از استاداش نداره

شما بدون هیچ طمع و چشم داشتی منو راهنمایی کردید امیدوارم بتونم در قبال این محبتتون روزی جایی برای جبران داشته باشم.

تقدیم به شما:rose:

BEHESHT

Well-Known Member
اینم ورژن ++ شروع های متفاوت خب دوستان اگه دانلود نکنید 1000 در صد از دست دادید
icon_sad.gif

چون بالغ بر 30 نوع شورع رو براتون طراحی کردم تا پروژه های زیبا تری داشته باشید.

فقظ کمی حجمش زیاد شد 2 مگابایت اونم چون 30 تاش هم تو یه فایل بود زید شد بگذریم

دوستان دانلود کند اگه عکس های سورسش رو خواستند بگن من قرار بدم تا خودتون هم تکنیک هایی که من استفاده کردم رو متوجه شید

خب کلی افکت جالب + افکت موتور + بالون + قلب + چراغ + درخت + انواع گل ها + پروانه + سیمرغ + خط نوشته امام حسین + گنبد حرم سید الشهدا + گنبد مدینة النبی + رعد برق + ترک خوردن و...

خب یعنی ارزش نداره دانلود کنید

اینم لینک دانلود

لذت ببرید:rose:
یاحق
باحق
تاحق

Silver PC

Well-Known Member
پوریا جان کارت عالیه ! اگه عکسا رو هم بذاری توپ میشه
امیدوارم کارت ادامه داشته باشه

MATFB

Well-Known Member