چند نمونه کار لطفا نظر بدین

mahdilal

Member
سلام دوستان چند نمونه کار گذاشتم لطفا نظر بدین در سایت هم آپلود کردم اما ارور داد بعد راپیدشیر هم گذاشتم با نرم افزار maya & Mudbox & vue
در ضمن ما یک گروه 2 نفر هستیم در حوزه هنری استان مرکزی فعالیت می کنیم :neutral:
http://rapidshare.com/files/325209877/New_Folder__3_.rar.html

پیوست ها

• JeiranCG.part1.rar
    976.6 کیلوبایت · بازدیدها: 179
  • JeiranCG.part2.rar
    815.9 کیلوبایت · بازدیدها: 105
  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    150.7 کیلوبایت · بازدیدها: 151

mostafa3dw

Member
کارهات نسبتا خوبه اما اون طوری که من می بینم ضعف اساسی در مدل سازی داری
اگر می خوای تو مدل سازی کاراکترها پیش رفت کنی بهتره کمی در مورد آناتومی بدن انسان و جانوران و حشرات و ... تحقیق و بررسی کنی
و بهتره کارهای که می خوای مدلینگ کنی رو توی مکس انجام بدی چون مکس کارها رو سریعتر انجام میده و باید بگم در این زمینه مایا انگشت کوچیکه مکس هم نمیشه
سربلند باشی

corel

Active Member
سلام دوستان چند نمونه کار گذاشتم لطفا نظر بدین در سایت هم آپلود کردم اما ارور داد بعد راپیدشیر هم گذاشتم با نرم افزار maya & mudbox & vue
در ضمن ما یک گروه 2 نفر هستیم در حوزه هنری استان مرکزی فعالیت می کنیم :neutral:
http://rapidshare.com/files/325209877/new_folder__3_.rar.html

اون اژدها مخصوصا عضلات دست و پاش خیلی جالب شده.

در مورد جنگل خب البته بستگی داره از چه تکنیکی استفاده کرده باشی.

نتیجه خوبه اما تو بعضی ورژن ها ابزارهایی هست که به راحتی شاخ و برگ تولید می کنه.

سلام دوست عزیز ؛
در مورد جنگلش به نظر من هم خیلی قشنگ شده ، برای تکسچرها یکم ضعیف عمل کردید بهتره برای تکسچرها بیشتر وقت بزارید چون حجم سه بعدی قفط با تکسچر زیبا میشه.
اما کیفیت رندرها چنگی به دل نمیزنه ...
در کل کارها زیبا هستند امیدوارم موفق باشید.:rose:

mahdilal

Member
از نظراتی که دوستان دادن خیلی ممنون راستش همه اینها فقط تک لایه هستند اگر در لایه های بیشتری رندر بگیرم مطمئنن بهتر میشن منتها وقت زیادی می خواد چون اینها همه انیمیت خوردن وقتی یک ابجکت را درست می کینم اول به انیمیت فکر می کینم بعد خود مدل و یک چیز دیگه هم که هست اینه که اکثر نمونه کارها یی که هست فکر کنم در فوتشاپ روشون دستکاری شده بعد می یاد توی گالری اما اینها نه همه فقط رندر شدن و کامپوزیت و در مورد مکس هم من خودم قبلا مکس کار می کردم اما چند سالی هست مایا کار می کنم اون هم به خاطر برنامه نویسی و اوپن سورس بودن اون بعضی از پلاگینهاشو خودم کمپایل می کنم راحتر هست بعدشم اگر مایا توی مدل سازی انگشت کوچک مکس نمی شه چرا اتودسک هاتکی مایا رو برای مادباکس گذاشته که الان می تونم بگم چیزی از زدبراش کم نداره هیچی مثل خود مایا رابط کاربریش خیلی حرفه ای و خروجی خیلی با کیفیت تر و راحت هستش جدیدن یک پلاگین براش دادن که ما ابجکت را با تمام جزئیتاتی کا در مادباکس داریم منتقل می کنیم در مایا و مکس و xsi و یک چیزه دیگه دوستان حجم اینها را من خیلی کم کردم و یکی دیگه از دلایل افت کیفیت می تونه باشه
اما خوب به نظر من انیمت کردن و رندر گرفتن خیلی فرق می کنه تا اینکه ما یک لایه رندر بگیریم و اون را توی فتوشاپ دستکاری کنیم

آخرین ویرایش:

mostafa3dw

Member
در مورد مدل سازی مکس و مایا این فقط نظر شخص بنده بود
من هم مکس کار کردم و هم مایا
و این فقط تجربه شخصی بندس
بگزریم

جناب آقای mahdilal یک پیغام خصوصی براتون میزارم اگه خواستی جواب بده

m3d

کاربر VIP
خسته نباشی کارت عالیه فقط باید رو مدلینگ و نورپردازی بیشتر کار کنی دوست من . موفق باشی:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا