چند مشکل عجیب غریب فقط فقط در فتوشاپ cc

vahidgraphic

Well-Known Member
سلام
من چند تا مشکل عجیب فقط با فتوشاپ cc رام .

1-یکی اینکه بعضی مواقع که ابزاری رو میخوام بگیرم بکشم جا به جا کنم یدفه آبجکت (عکس) میپره میره یه جای بیرون کار
2- مشکل با ابزار Clone Stamp . اینه وقتی Alt رو میگیم ول میکنم یه جارو ترمیم کنه عمل نمیکنه . یعنی چطوری بگم وقتی سریع Alt را مگیرم و یه نقطه رو انتخاب میکنم که اونجا منطق کنه موس تکون میخوره ولی اون سمت دیگر که موس که طرح را باید انتقال بده تکون نمیخورده. و هیچی نمیکشه. ولی اگه همین کارو بکنم یعنی alt رو بگیرم و یک الی 2 ثانیه صبر کنم انجام میده. در نظر بگیرید صبر کردن چاره راه نیست و برای ترمیم یه عکس که قرار 5000 بار این کار تکرار بشه خیلی احمقانه میشه.

مرسی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خوب این مشکلاتی ک شما دارید میفرمایید چند تا دلیل میتونه داشته باشه
این که عکس یهو جابجا میشه موقع دراگ دراپ یا کار نکردن استمپ به نظرم اول موس رو چک کنید شاید اوپتیکش ایراد داره چون توی خود فتوشاپ پرش و .. بهش بر خورد نکردم تا حالا...
اگر از اون نیست بهتره وقتتون رو تلف نکنید یه ویندوز عوض کنید و یک نسخه دیگه از فتوشاپ رو نصب کنید یا از جای دیگه اونو تهیه کنید و نصب کنید
انشاالله حل میشه

در کل مشکل شما یا از نسخه فتوشاپ باید باشه یا ویندوز و یا موس .. حالا باید بگردید ببینید مشکل از چیه

vahidgraphic

Well-Known Member
موس که نیست چون فتوشاپ های دیگه هیچ مشکلی نیست.
ویندوز ویندوز 8 داشتم اینجوری بود - یندوز 8.1 هم همین مشکل

cc از پی دانلود گرفتم مشکل داشت . بعدا یک نسخه آپدیت هم دان کردم ولی .... باز همین

توی مجموعه گردو باز cc نصب کردم ولی باز این مشکل رو دارم. اصلا واقعا برام جالبه.

نمیدونم از بهترین کرک موجود هم استفاده میکنم. امیدوارم cc2 بیاد شاید حل شه.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
الان نسخه سی سی جدید اومد نصب کردید ؟ اونم مشکل داشت
توی سی سی این مشکل واسه بنده اصلا وجود نداره , بیشترین مشکل روی ابزار pen و path ها و گره ها بود..

vahidgraphic

Well-Known Member
علی جان دمت گرم. من تازه فهمیدم که فتوشاپ cc اومده. اونم به خاطر اینه فکر میکردم اسمش بشه cc 2 .
من نصب کردم فعلا که هیچ مشکلی نداره. مشکلات عجیب نسخه قبل برام به وجد نیومده خدارو شکر. این نسخه باز یه تغییرات مثبتی داره که باز باید باش کار کنم. مرسی عزیز

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا