چند مدل سه بعدی

massomeh1

Member
سلام این مدلهای سه بعدی پیدا میشه یا نه؟ شمع در حال سوختن(انیمیت شده) - کبوتر در حال پرواز (انیمیت شده) و کبوتری از حالت نشسته بپره - گل سرخ - پروانه که پرواز کنه (انیمیت شده) و خلاصه آبجکتهایی که بدرد کار مذهبی بخوره ؟ از کچا باید دانلود کنم؟
موشن کپچر برای حرکات بالا پیدا می شه ؟ یک مجموعه کامل از موشن کپچر از کجا میشه دانلود کرد؟

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام

اینجور انیمیت ها رو بیشتر رتوسکوپی میکنند . شمع رو که نمیشه موشن کپچر کرد !

در ثانی ، شما یک پروژه قبول کردید که اینهمه انیمیت میخواید !؟
اگه آره پس چرا خودتون انیمیت نمی کنید ؟

massomeh1

Member
رتوسکوپی یعنی چه ؟
نه من پروژه فعلا قبول نکردم برای آینده انشاء الله اما خوب مدل سه بعدی شمع هست که بعد خودم انیمت کنم ؟
موشن کپچر پرواز کبوتر در حالتهای مختلف موجود هست ؟ مدل سه بعدی آماده آن در حالتهای مختلف چطور ؟
و خلاصه مجموعه از موشن کپچرهای موجود ؟و آنچه در بالا گفتم. بعضیها را ممکن خودم نتونم انیمیت کنم چون من مدت زیادی با تری دی مکس کار نکردم.

sajad_VFX

Member
همین چیزایی که گفتین رو توی گوگل سرچ کنین شاید گیرتون بیاد! میتونین فایل Avi آمادشون با پرده سبز اگه باشه دانلود کنین یا بخرین
راستی کجای شمع رو میخوای انیمیت کنید ؟
:shock:

massomeh1

Member
همین چیزایی که گفتین رو توی گوگل سرچ کنین شاید گیرتون بیاد! میتونین فایل Avi آمادشون با پرده سبز اگه باشه دانلود کنین یا بخرین
راستی کجای شمع رو میخوای انیمیت کنید ؟
سلام ممنون از راهنمایتون اما در گوگل فکر نمی کنم پیدا بشه گفتم شاید تو این انجمن کسی بدونه دقیقا از کجا دانلود کنم؟ من منظورم شعله شمع هست یعنی در حال سوختن.

پس کسایی که تری دی مکس کار می کنند موشن کپجر و مدل های سه بعدی از کجا پیدا می کنند؟

ahmadrzpm

New Member
سلام ممنون از راهنمایتون اما در گوگل فکر نمی کنم پیدا بشه گفتم شاید تو این انجمن کسی بدونه دقیقا از کجا دانلود کنم؟ من منظورم شعله شمع هست یعنی در حال سوختن.

پس کسایی که تری دی مکس کار می کنند موشن کپجر و مدل های سه بعدی از کجا پیدا می کنند؟
سلام.
همونطور که در بالا گفتن، شما می تونید فایل های Motion Capture رو از طریق جستجو توی اینترنت پیدا کنید! البته نه هر نوع حرکتی رو! یعنی یه تعداد محدود که معمولا کیفیتشون پایینه.
در مورد دیگران پرسیدی، تا جایی که من میدونم فقط شرکت ها بزرگ دستگاه تولید این فایل ها رو دارن و بقیه ی افراد فقط از طریق اینترنت به این فایل ها دسترسی دارن.
در ضمن اگه اشتباه نکنم، من جدیدا یه جایی دیدم که یه شرکت که فایل های آماده و آموزش برای Max میزاره، یه پک فایل های Motion Capture رو برای خرید گذاشته، که البته ما ایرانی ها می تونیم از اینترنت دانلود کنیم، اما مسئله دردناکش اینجاست که یادم نمیاد که اسم اون شرکته چی بود! حالا اگه یادم اومد بهتون خبر میدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا