چند سوال مهم دارم لطفا راهنمائی کنید

timeir

Member
چند سوال مهم دارم لطفا راهنمائی کنید :help :

سلام
حالتون خوبه چند سوال دارم
ميخواهم بدونم نظر شما در مورد ليمبو چيه چه فرقي با مامبو داره و از لحاظ امکانات و امنيت نيز اگر بگيد ممنون ميشم

سوال دوم : من يک قالب خارجي را دانلود کردم و نصب کردم براي مامبو و با زبان انگليسي مشکل نداره اما تا به زبان فارسي تعغير ميدهم يا جمله فارسي مينويسم کلمات ناخوانا ميشوئ مثل %&##%& چکار کنم اين مشکل حل شود يا چگونه قالب را من فارسي کنم

سوال سوم :چطور ميتونم شماره تلفن و اطلاعات خودم را در قسمت تماس با ما اضافه کنم

سوال چهارم : چگونه ميتونم لينکها در مامبو را تعغير بدهم مثلا اگر اين است
www.yoursite.com/index.php?option=com_contact&Itemid=3
به اين
www.yoursite.com/contact-us.php
تعغير بدهم
يا خروجي html بگيرم مثل سايت خودتان mambolearn.com

سوال پنجم :ميخواهم بدونم کامپوننت موزيک يا آهنگ چه فارسي شده يا خارجي ميشناسيد که بشده اسم و لیست و لينک دانلود آهنگ را در آن گذاشت

و در آخ میخواهم بدونم چگونه مثل این سایت www.joomlaos.de میتونم انتخاب زبان بزارم مثلا زبان فارسی و انگلیسیبرای کسانی که خارجی هستند میخواهم مثل php-nuke که انتخاب زبان داره و بعد بعضی از قسمتهای سایت انگلیسی میشود

ببخشيد زياد سوال کردم اگر لطف کنيد جواب بدهيد
ممنونتون ميشم
خدانگهدار

آخرین ویرایش:

d@nyal

Member
1 - ليمبو يك سيستم خيلي ساده و ضعي تر از مامبو ست .

2- فكر كنم فايل زبان فارسيش نصب نشده

3- برو به داخل ماژول ها . داخل contact us . بعد اونجا ويرايششون كن

4-دقيقا نمي دونم

البته اين هايي كه گفتم امتحان بكن و لي 100% اعتماد نكن . مرسي
( خداكنه آقا محسن عصباني نشه )

مرسي

joomla

Member
سلام
1 - لیمبو یک سیستم کوچک و کم حجم بر پایه مامبو می باشد که اساساَ برای کسانی ساخته شده که فضای کمتری برای سایتشان دارند و همچنین زیاد کارهای حرفه ای نمی خواهند بکنند ولی در کل حالا که مامبو هست (با این همه امکانات ریز و درشت) چرا ما بریم لیمبو اما قبلا چند ورژن همین لیمبو توسط بچه ها فارسی سازی شده بود .

2- قالبی که شما دانلود کردید برای انگلیش ساخته شده است و برای اینکه تو مامبو فارسی و با مطالب فارسی بخواهید بکار ببرید باید قالب را فارسی سازی کنید.(اگه مشکلی در این زمینه بود در خدمتیم)

3- در بخش مدیریت به این بخش برید
کامپوننت ها --> مدیریت تماس ها
اینجا می تونید هم تماس جدید بسازید و هم تماس های موجود را ویرایش کنید.

5- بله انواع مختلفی از این گونه کامپوننت ها وجود دارداگه تو سایت ها بگردی پیدا می کنی اسماشون الان ذهنم نیست http://www.mamboportal.com

6- بله می شود اینکار را کرد برای این کار یک کامپوننت هست اگه تو http://user.mambo.ir عضو هستید که اونجا فارسی شده هست اگه نه که از سایت http://www.mamboportal.com می تونید دانلود کنید اسمش هم MambelFish

بای

timeir

Member
سلام
آقا ممنونم
در مورد قالب : میشه آموزش فارسی کردن را بگید چون ممکنه مثلا چند قالب را خواستم فارسی کنم و یا اینکه خودم
هم فارسی کردن را یاد بگیرم که وقت شما دوستان را هم نگیرم

در مورد خروجی html : آقا من آن کامپوننت را دانلود کردم و هر کاری کردم نصب نمی شود نمی دونم چکار کنم
و اصلا آن کامپوننت از قبلا در پوشه کامپوننت در روت مامبو وجود داشت ولی در لیست مدیریت کامپوننت ها وجود نداره نمی دونم چکار کنم

و آقا در مورد تعغیر زبان : آیا ماژول یا کامپوننتی است که وقتی کاربر روی آن کلیلک کرد سایت از زبان فارسی به انگلیسی تعغیر کند مثل سیستم php-nuke چون واقعا نیاز است

در ضمن این قسمت فروم سایت مامبو خرابه اصلا نمی شود رفت در آن www.mambouser.com/forum

*آقا این مامبو معمولی با مامبو حرفه ای چه فرقی داره کمی در این مورد هم توضیح بدهید

ممنونم
خداحافظ

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا