چند سوال در مورد iweb

naznazi

New Member
با سلام خدمت دوستان من يه پست داده بودم كه Dedicated معرفي كنيد من از بين data center ها iweb.com انتخاب كردم

كه يكي از دوستان پيشنهاد داده بود چنذ تا سوال داشتم در مورد iweb سرعت Dedicated چقدره؟ 5 مگابايت سرعت دانلود داره

براي وي پي ان گير نميدن ؟؟ من مي خوام 5 تا Vps اكي كنم يكي از وي پي اس ها هم كارش دانلود هست نمي خوام كم

بياره كساني كه با iweb.com كار كردن پيشنهادي بدن راهنمايي كنن اگه 2 تا سرور بگيرم تخفيف ميده اين Iweb

SME

Banned
سلام.
جوابها به ترتیب (البته تا جایی که من میدونم):
1-
سرعت Dedicated چقدره؟
منظورتون از سرعت چیه؟ سرعت اتصال رو میتونید انتخاب کنید موقع سفارش سرور.
2-
5 مگابايت سرعت دانلود داره؟
سرعت دانلود رو مگه سرور مشخص میکنه؟
3-
براي وي پي ان گير نميدن ؟؟
گیر میده. قشنگم گیر میده...
4-
من مي خوام 5 تا Vps اكي كنم يكي از وي پي اس ها هم كارش دانلود هست نمي خوام كم بياره
تنظیمات VPS رو خودتون میتونید انجام بدید. مقدار رم و ... مواردی که میخواید اجازه استفاده بدید به VPSهاتون.
ولی به نظر من IWEB بهترینه.
راستی قیمتاش رو دیدی؟ گرونه...مطمینی میخوای 2تا سرور بگیری؟

Master ITX

Well-Known Member
در کل ای وب برا مستر ها هست و مشکلی هم نداره با این موضوع ها
شما هرچی بیشتر پول بهشون بدی اونو سرویس بالاتر بهت ارایه میدند

با سلام خدمت دوستان من يه پست داده بودم كه Dedicated معرفي كنيد من از بين data center ها iweb.com انتخاب كردم

كه يكي از دوستان پيشنهاد داده بود چنذ تا سوال داشتم در مورد iweb سرعت Dedicated چقدره؟ 5 مگابايت سرعت دانلود داره

براي وي پي ان گير نميدن ؟؟ من مي خوام 5 تا Vps اكي كنم يكي از وي پي اس ها هم كارش دانلود هست نمي خوام كم

بياره كساني كه با iweb.com كار كردن پيشنهادي بدن راهنمايي كنن اگه 2 تا سرور بگيرم تخفيف ميده اين Iweb

سرعت Dedicated از نظر کارکرد با توجه به نوع cpu و مقدار ram و چند تا پارامتر ديگه مشخص ميشه و از نظر ارتباطی هم شما مي تونيد نوع پورت ارتباطی رو در زمان سفارش مشخص کنيد. ضمن اينکه پهنای باند هم قابل افزايش هستش.

فکر نمي کنم با يکی دو تا vpn برای استفاده شخصی مشکلی به وجود بياد اما روی تعداد بالا ممکنه به مشکل بر بخوريد.

شما بايد طوری server رو config کنيد که کار يکي از vps ها روی کار کل خللی وارد نکنه و اگر يک vps کم مياره فقط سرويس های اون vps به مشکل بخوره.
معمولا کساني که vps روی سرور ها ميزارن بين 5 تا 12 تا vps رو هر سرور تعريف مي کنن. البته ممکنه اين رقم تا 20 تا هم حتی زياد بشه (بعضی شرکت ها اين کار رو می کنن.) ولی در هر حال خود مدير سرور هستش که با توجه به مشخصات کلی سرور و resource اختصاص داده شده برای هر سرور مشخص مي کنه که بايد چند تا vps روی اين سرور تعريف بشه.
مثلا هيچ وقت نبايد روی سروری که 4 گيگ رم داره 5 تا vps با 1 گيگ ram تعريف کرد (حتی 4 تا هم زياد هستش.)
اين ها رو گفتم که به اين نکته برسيم که خودتون بايد مشخص کنيد با توجه به نوع سرور و مشخصات vps ها چند تا سرور نياز داريد تا کارتون راه بيفته.

با تشکر
علی اميری

naznazi

New Member
منظور من از سرعت اينه كه مثلا يه فايل رو گزاشتم براي دانلود 10 نفر بيان همزمان دانلود كنند سرعت دانلود شون به خاطر

سرور پايين نياد من الان از xlhost 2 تا سرور دارن 4 ماه كار مي كنم يه مشكل داره سرعت كه الان توضيح دادم پايينه اما براي

Vpn گير زياد نميده الان من از سرور يه فايل با سرعت 500kb دانلود ميكنم اين كمه من 5mbs سرعت مي خوام پس براي

وي پي ان گير ميده اين iweb اي بابا:mad::mad::mad::cry::cry::cry::cry:

webmizban.com

Active Member
با من تماس بگیرید : 09354538189
با تخفیف می تونم براتون بگیرم.برای راه اندازی Vps نیز حده اقل به 4 گیگ رم نیاز دارید.

منظور من از سرعت اينه كه مثلا يه فايل رو گزاشتم براي دانلود 10 نفر بيان همزمان دانلود كنند سرعت دانلود شون به خاطر

سرور پايين نياد من الان از xlhost 2 تا سرور دارن 4 ماه كار مي كنم يه مشكل داره سرعت كه الان توضيح دادم پايينه اما براي

Vpn گير زياد نميده الان من از سرور يه فايل با سرعت 500kb دانلود ميكنم اين كمه من 5mbs سرعت مي خوام پس براي

وي پي ان گير ميده اين iweb اي بابا:mad::mad::mad::cry::cry::cry::cry:

مطمئن هستيد که مشکل سرعت از connection سرور هستش و از سمت connection جايي که فايل رو دانلود مي کنيد نيست ؟

علی اميری

naznazi

New Member
بله rapidshare با yahoo تست كردم شايد 100kb اختلاف سرعت هست اين iweb سرعت دانلود چقدره؟؟ من 50% كارم vpn

هست اگه گير بده كه .....

نمي دونم اما اگر مسئله سرعت براتون خيلی مهم هستش سعی کنيد پورت ارتباطی رو ارتقا بديد و نتيجه رو باز تست کنيد.
در مورد vpn روی iweb من زياد اطلاع ندارم. بهتره از خودشون در مورد اين مسئله سوال کنيد :) (ضرر نداره.)

با تشکر
علی اميری

naznazi

New Member
در كل جايي سراغ داريد كه خودتون يا دوستانتون گرفته باشنذ سرعتي كه من مي خوام داشته باشند و با وي پي ان هم مشكل نداشته باند فقط data center خارجي

پورت ارتباطی رو ارتقا بديد مشکل شما حل ميشه.
اگر از iWeb خواستيد بگيريد با ما تماس بگيريد:
88334813
از اونجا offer خوبی داريم که با قيمت های کمتر از سايتشون مي تونيم بهتون سرور بديم.
ضمنا اگر vps هم خواستيد ميتونم براتون شرايط تست رو فراهم کنم تا اگر راضی بوديد از پلان های vps ما استفاده کنيد. (البته تمامی vps های ما linux هستش.)

با تشکر
علی اميری

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا