چند سوال در مورد دریم ویور جی کوئری و ای جکس

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

من حدود 6 سال پیش یه سایت برای دوستم کار کردم
اون خودش قالب رو با html درست می کردم من php هاش رو البته در حد نیاز ... اما از پس هر کاری که گفت تقریبا بر اومدم .... تخصصم طراحی سایت نیست اما

الان میخوام یه سایت برای خودم طراحی کنم هر چند php رو کمی فراموش کردم اما قابل بازیابی است

حالا برای طراحی قالب ... Dream رو انتخاب کردم

الان میخوام با دریم ویور کارم رو انجام بدم .... به نظرتون انتخاب بدی که نیست؟

اما از اونجایی که جاو اسکریپت هم بلد نیستم

دو صفحه دارم که فرم داره و نیاز به جاوا اسکریپت

خواستم ببینم جاوا رو یاد بگیرم ؟ جی کوئری یاد بگیرم نیاز به جاوا است؟ یا کلا می تونم اون مشکلات کوچیکم رو بپرسم از دوستان و دیگه نرم سراغ جاوا البته این کار خیلی استاندارد نیست

اما سوالاتم در مورد دریم :

1- جاوا اسکریپت رو داره دیگه؟

2- جی کوئری رو ساپورت می کنه؟

3- میشه کدهای php رو توش نوشت و همزمان مانند سایت کار رو اجرا کرد یا باید برنامه دیگه نصب بشه اون موقع ها یادمه easy php نصب کرده بودم و یه جورایی localhost درست کرده بودم اینها همه رو دریم داره یا غیر از اون باید چیزی نصب کنم که کامل یه کلاینت و هاست با بانک اطلاعاتی رو شبیه سازی کنم

4- برای اینکه بخوام فارسی باشه باید چه نسخه ای نصب کنم؟

ممنون

آخرین ویرایش:

websaz2012

Member
خودمونیم خیلی سوال کردی!!!
:shock:

1.انتخاب بدی نیست بلکه بهترین انتخاب ممکنه!!!
2.احتیاجی به فراگیری کامل جاوا ندارید در حدی که بتوانید اسکریپت های جاوا را ویرایش کنید کافیه!!!
3.تعداد کد عمومی جاوا را در قسمت snipre داراست که میتوانید کدهای دیگر به ان بیفزایید
4.بله تمام زبانهای تحت وب را ساپورت میکنه!!!
5.میشه !همزمان با نوشتن کدهای php نتیجه کار را تو خود نرم افزار مشاهده کرد (دارای مرورگر داخلی)چ
6.بله شما احتیاج به easy php هم دارین که باید تو دریمویور یک سایت هم تعریف کنید
7.برای فارسی نوشتن به طور مستقیم میتوانید از نسخه های me استفاده کنید

:sad:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام
ممنون

من شروع می کنم بعد هر جا جاوا لازم بود میرم سراغش

اما 3 سوال دیگه که الان یادم اومدم

1- ajax هم تو دریم داره دیگه؟ چون بخشی از کار رو میخوام با ajax کار کنم اگر بتونم از پسش بر بیام چون اصلا کارم طراحی سایت نیست ولی آدم فنی هستم

2- در مورد jguery پاسخ ندادید

3- میخوام برم بازار یه آموزش فارسی تصویری کامل دریم ویور پیدا کنم که کارم راحت بشه اگر چیز خاصی نظرتون هست یا از تو نت هم میشه دانلود کرد بگید با گشتی که خودم زدم اون آموزشهای pdf و متنی که دوستان گذاشته بودند رو همه رو گرفتم . اما تصویری بگیرم بصورت فارسی خیلی کارم سریع پیش میره

جدیدترین ارسال ها

بالا