چند سوال در رابطه با cms.سئو.رتبه گوگل.پیج رنک و ...

gelaris

Member
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان سایت

چند سوالی داشتم اگه عزیزان کسی جواب سوالات منو بده واقعا ممنون میشم
1. Cms سایتهایی مثل irantapesh.net ویا Takshop.biz یا pkharid.com چی هست ؟
2. آیا استفاده از این cms باعث شده تا بازدید کننده های فراوانی داشته باشند و یا این تصور سطحی من هست؟(به خاطر لینک دار کردن اکثر محصولات که باعث افزایش seo میشود؟)
3. آیا cms خاصی هست که با توجه به تنظیمات خاصی که در اون بتونه قرار بگیره باعث افزایش رتبه اون در گوگل و یا بهتر ایندکس شدن در موتورهای جستجو بشه ؟ (تنظیماتی از قبیل سئو در فروشگاهی مثل نگاه روشن پارس)
4. Cms سایت mahsol.com چه cms هست ؟ آیا کسی این cms رو داره؟ آیا این cms برای seo مناسب هست ؟
5. Cms سایت niazmandi.com چه cms هست ؟ تا جایی که من اطلاع دارم این سایت رنک خودشو به 4 رسونده با توجه به مطالبی که تو سایت persiaseo.com نوشته شده بود آیا با استفاده از تبلیغات کلیکی به مدت 2 ماه رنک خودشو به این سطح رسونده بود یا خیر ؟ ((سایت نیازمندی زمانی که تبلیغات کرده بود برای این مورد که با تبلیغات در سایت اونها در صفحه اول یا دوم گوگل دیده شوید ایا cms این سایت به بهبود وضعیت مشاهده تبلیغات اون سایت در گوگل کمک کرده بود و یا استفاده از تبلیغات کلیکی در گوگل باعث افزایش رتبه اون در گوگل و به مراتب نمایش در اولینهای جستجو شده بود ؟))
6. بهترین cms فروشگاهی برای ورد پرس چیه ؟
7. آیا استفاده از cms نال شده فروشگاه ساز (نگاه روشن پارس) باعث بسته شدن سایت میشه یا خیر؟
8. در آخر بهترین پیش نهاد برای ایندکس شدن سایتی مثل نیازمندی در صفحات اول گوگل چی هست؟(هر کاری که امکان پذیر باشه)
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا