چند سوال درباره منتقل vps

ali.zhakfar

Member
مرا ببخشید اگه بی جا تاپیک زدم راستی چند سوال داشتم درباره منتقل VPS؟
1- من VPS هاست لینوکس دارم میخواهم با دیگر سرور منتقل کنم همراه با همه مشتریانم و DNS هایم را هم نمیخواهم تغیر بدهم باید چه کار را انجام بدهم؟
2- سوال دوم اینه که اگه هاست VPSداشتم باشم و میخواهم منتقل کنم و هم DNS هایم را تغییر بدهم باید چه کار کنم آیا به مشکل سردچار نمیشوم ؟
لطفآ مثل یک آموزش قدم به قدم بگوید که چه کار کنم ممنون ازتون استاتید گرامی!:rose:

scooter2005

Member
مرا ببخشید اگه بی جا تاپیک زدم راستی چند سوال داشتم درباره منتقل VPS؟
1- من VPS هاست لینوکس دارم میخواهم با دیگر سرور منتقل کنم همراه با همه مشتریانم و DNS هایم را هم نمیخواهم تغیر بدهم باید چه کار را انجام بدهم؟
2- سوال دوم اینه که اگه هاست VPSداشتم باشم و میخواهم منتقل کنم و هم DNS هایم را تغییر بدهم باید چه کار کنم آیا به مشکل سردچار نمیشوم ؟
لطفآ مثل یک آموزش قدم به قدم بگوید که چه کار کنم ممنون ازتون استاتید گرامی!:rose:
برای انتقال راههای مختلفی هست مثل انتقال با بک آپ گیری و restore کردن . نکته بعدی انتقال با استفاده از command های SSH هست که می تونم کامل بهت بگم ولی اگر تا به حال با دستورات لینوکس کار نکرده باشی ممکن هست شدیدا به مشکل بربخوری .
در مورد تغییر نیم سرور عملا مشکل خاصی ایجاد نمیشه و عینا zone های سرور قبلی رو منتقل کنی .

جدیدترین ارسال ها

بالا