چند تا کار با موضوع اهداء عضو

uninavid

Member

سلام

اهداء عضو ، اهداء زندگی

سعی کردم طرحهای اهداء عضو ساده و در حین حال راحت به خاطر سپرده شه.

:rose:

پیوست ها

• Ehda-0.jpg
    Ehda-0.jpg
    62.6 کیلوبایت · بازدیدها: 56
  • Ehda-1.jpg
    Ehda-1.jpg
    66.1 کیلوبایت · بازدیدها: 48
  • Ehda-2.jpg
    Ehda-2.jpg
    119.9 کیلوبایت · بازدیدها: 47
آخرین ویرایش:

rohnaz

Well-Known Member
سلام خیلی زیباست.من از ایده ی وسطی خوشم اومده.البته طرحش جالب نیست.نیاز به توجه روی جزییات داره.یا اگرم نه میتونه خیلی محدود و تنها ایده ی قلب + پازل باشه توی وسط تاریکی که داره میدرخشه.نظر من اینه ...:green:

uninavid

Member
سلام خیلی زیباست.من از ایده ی وسطی خوشم اومده.البته طرحش جالب نیست.نیاز به توجه روی جزییات داره.یا اگرم نه میتونه خیلی محدود و تنها ایده ی قلب + پازل باشه توی وسط تاریکی که داره میدرخشه.نظر من اینه ...:green:

مرسی از نظرت،کارها تبلیغاتیه ، خودشون رنگ روشن خواستن ، تازه به اونی که بکگراندش خاکستری گیر دادن :)

Mohammad

Member
کارهای خوبی هست. اما از طرح های بهتری هم میشد استفاده کرد!
اونی که پس زمینه ی تیره ای داره خیلی خوب کار شده و مخصوصا اون قلبه که یه جور حالت ریکاوری داره :دی اگه روی زمینه ی روشن اجراش می کردی خیلی عالی میشد
موفق باشید

R-med

Well-Known Member
سلام
کارهای خیلی زیبا و جالبی شده مخصوصا اون فلش ها
از قلبه هم خوشم اومد ولی پروانه هه به دلم نشست . نمیدونم چرا ؛ شاید به خاطر آبی بودنه

R-med

Well-Known Member
راستی یه نظر شخصی
"ی" زندگی چرا نصف شده
دقیقا زندگی رو نصف کردی . فکر نکنم این ایده با منظور طرحت یکی در بیاد
اگه "ی" رو کشیدش کنی یه جور معنیه زندگی طولانی رو میده
البته این نظر کاملا شخصیه ها

Leoric

Member
کارهایی که با فکری زیبا طراحی میشن معمولا در ذهن باقی میمونن و صد البته بهتر اگه پشت این فکر زیبا ، نیت زیبایی هم باشه . واسه این

نیت و فکر زیبا بهت تبریک میگم . ایده هات نو و جالبن ولی به نظرم پرداخت کار یه پله پایین تر از ایده ی کاره . مثلا در طرح اول بهتر بود از

پشت زمینه ی تیره استفاده نمی کردی یا در طرح سوم وجه ی ترمیم یک بال رو سخت میشه پیدا کرد کاش بیشتر روش می پرداختی .

حداقل توی آیکیویی در سطح من مشکل بشه این مساله رو فهمید . درکل کارهات رو دوست دارم و امیدوارم کارهای بهتری رو هم ازت

ببینم .

Mj

Well-Known Member
اون طرحی که فلش ها داخل هم دیگه رفتن به نظرم خیلی خیلی پر معنا و زیبا و پر لطافت هست
واقعا از ایده ی پر معنات خوشم اومد
خسته نباشی:rose::rose:

.:SENATOR:.

Member
سلام واقعا عالی شدن
احتمالا به اون خاکستریه چون خاکستری مشکی نماد مرگه گیر دادن
اگه اونو روشن کار میکردی عالی بود

راستی میخواستم ازت بخوام میشه فایل اصلی اون بکگراند اسلیمی که استفاده کردی رو بذاری واسه دانلود (عکسش رو پایین گذاشتم) خیلی ازت ممنونم
ــموفق باشیــ

پیوست ها

• Ehda.jpg
    Ehda.jpg
    11.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا