غیره چند تا کار آخر یه مبتدی (لطفا نظر دهید:دی)

hollow

Member
سلام بر دوستان مهربوون :rose:
خیلی خوشحالم که بعد از یه مدت دوباره سایت درست شد ...:)
خب چند تا کار انجام دادم که گفتم بذارم اینجا نظرات شما دوستان مهربوون رو بدونم :rose:
یه دونه اینه که از رو این آموزش ساختم. به نظرم تمرین خوبی برای کار با متریال ها بود :)

attachment.php

یه دونه هم این قلیونست که با lathe ساختم ...:

attachment.php

یه دونه هم این انیمیشنست که از رو این آموزش ساختم
حجمش 400 کیلو بایته ... :green:

کد:
http://download1293.mediafire.com/3ehdm581y5dg/qe8p4mld56qnw59/teapot2.avi

منتظر نظراتتون هستم :green:

ممنون:rose:

پیوست ها

• planet.jpg
    planet.jpg
    30.6 کیلوبایت · بازدیدها: 83
  • ghelyoon.jpg
    ghelyoon.jpg
    90.3 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • ghel.rar
    76 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:
سلام! سیاره خیلی خوبه! رو ماده دهی قلیون بیشتر کار کن! قوری هم خوبه! فقط آبجکتت اگه یکم پیشرفته تر میبود عالی میشد

یا حق

ereshkigal

Member
قوریه واقعاً معرکه ست! خیلی عالیه واقعاً. فقط آخرش یه مقدار از ذره های قوری باقی می مونه روی صفحه که توی ذوق می زنه. یه هفت هشت قدم از من جلو افتادی! یکی طلبت!:wink:

hollow

Member
سلام! سیاره خیلی خوبه! رو ماده دهی قلیون بیشتر کار کن! قوری هم خوبه! فقط آبجکتت اگه یکم پیشرفته تر میبود عالی میشد

یا حق
سلام :rose:
سر متریال اون قلیونه خیلی اذیت شدم :دی ... آخرشم چیزه خوبی از آب در نیومده ...باز از این زاویه که رندر می گیرم بد نیست ولی از بعضی زوایا خیلی بده ...:green: کلا من با این متریالا مشکل دارم ...توی لایبریم هم خالیه ...نمی دونم چرا :-?
فایل مکس قلیونو به پست اول اضافه کردم ...!
درمورد قوری هم من چون عینا هرکاری آموزش گفته بود انجام دادم اینجوری شد :دی

قوریه واقعاً معرکه ست! خیلی عالیه واقعاً. فقط آخرش یه مقدار از ذره های قوری باقی می مونه روی صفحه که توی ذوق می زنه. یه هفت هشت قدم از من جلو افتادی! یکی طلبت!:wink:

آره نمی دونم چرا اون ذره ها باقی می مونه ...فکر کنم به خاطر زمان رندره ...اگه یه 7 8 ثانیه بعدشم رندر می کردم شاید درست می شد ...شایدم به خاطر کیفیت پایینه رندره ...اصلا شایدم مشکل از خودشه:green:
من مخلصم ... حالا حالا کار داره تا به شما برسم....:) من بازم کاره خاصی نکردم فقط عینا آموزشو انجام دادم :wink:

ممنون که نظر دادید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا