چند تا طرح از من

Divine Love

Well-Known Member
سلام به بروبکسچ انجمن فتوشاپ
این اولین باری که این جا می خوام کار بذارم.
ترتیب کار ها از قدیم به جدید (راست به چپ)
منتظر نظراتتون هستم.

پیوست ها

• hotrings.jpg
    hotrings.jpg
    155.6 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • leader.jpg
    leader.jpg
    469.8 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • doomedland.jpg
    doomedland.jpg
    205.7 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • sprtrejoice.jpg
    sprtrejoice.jpg
    75.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14
آخرین ویرایش:

amrdesign

Member
كارات از نظر افكت ها خوبه ولي سبك كلي كار رو بايد بيشتر روش وقت بذاري و تمرين كني....

موفق باشي...

Compowl

New Member
سلام دوست عزیز

امیدوارم هرلحظه توی کارهات پیشرفت داشته باشی ...
من گرافیکم خوبه ولی در اون حد نیستم که نظر بدم اما کارهات خوبه و افکت هارو هم خوب جاگذاری واجرا کردی من بهت میگم آفرین و خسته نباشی ...
فقت چند نکته رو همیشه یادت باشه :
1. فتوشاپ یه جعبه ابزاره واین خلاقیت و استعداد تو که اونرو به کار میگیره پس قبل از اینکه دست به کار بشی و فکرت رو پیاده کنی بشین و چند دقیقه طرح رو آنالیز کن اونوقت برو تا جوون داری بشین فتوشاپ کارکن !
2.سعی کن کارهایی رو که بلدی به دیگران هم نشون بدی اونوقت میبینی که خدا چقدر کمکت میکنه ... اگر هم حوصله نداشتی حد اقل از کارت اکشن بگیر و به اشتراک بزار تا بقیه هم استفاده ببرند
3. من یه فروم بهت معرفی میکنم مخصوص گرافیستهاست و خیلی کمکت میکنه www.graphicplanet.net

موفق و پیروز باشید​

mehdinasiri

پارس لند گروپ
یک سوژه رو دنبال کن و طرح رو جلو ببر.بنظر من هر تیکه کار جدا شده
- اما خمیر مایه خوبی داری! ادامه بده

Divine Love

Well-Known Member
از همه ی دوستان بابت نظرها و پیشنهاد ها ممنونم.

كارات از نظر افكت ها خوبه ولي سبك كلي كار رو بايد بيشتر روش وقت بذاري و تمرين كني....

میشه بیشتر توضیح بدین؟

یک سوژه رو دنبال کن و طرح رو جلو ببر.بنظر من هر تیکه کار جدا شده

ولی من فکر می کنم یه گرافیست باید بتونه کار های متنوعی رو ارائه بده و سبک و سیاق های مختلف رو یاد بگیره.

مجددا تشکر

mehdinasiri

پارس لند گروپ
از همه ی دوستان بابت نظرها و پیشنهاد ها ممنونم.

میشه بیشتر توضیح بدین؟

ولی من فکر می کنم یه گرافیست باید بتونه کار های متنوعی رو ارائه بده و سبک و سیاق های مختلف رو یاد بگیره.

مجددا تشکر

من منظورم این چند تا طرح بود.اصولا طراحانی موفق هستند که خودشون رو درگیر قانون و چارچوب نمیکنن و این دقیقا همون چیزی هست که تو هیچ دانشگاهی یاد نمیدن و باید تو خون آدم باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا