چند تا سوال و مشکل در رابطه با فرومم دارم

سلام دوستان چند تا سوال داشتم
من در سایت نت فری هاست یک فروم درست کرده بودم به آدرس http://www.mohandesmilad.netfreehost.com بعد از یک سال که نسبتا فروم به جای قابل قبولی رسیده بود تصمیم گرفتیم بر روی یک سرور غیر رایگان ادامه فعالیت بدیم که دستمون برای کار بازتر باشه ما با نت فری هاست تماس گرفیتم و بعد واریز مبلغ بک آپ ، اونها بک آپ فروممنون رو بهمون دادن ولی متاسفانه ما نتونستیم اون رو ریستور کنیم خیلی ها باهاش ور رفتن از خیلی ها پرسیدیم هرکی یه عیب گذاشت روش ولی نشد که نشد تا اینکه 6 ماه بعد از اون موضوع که چند روز پیش باشه با موافقت نت فری هاست و دریافت مبلغی خودشون بک آپ رو ریستور کردن و همه چی به خوبیو خوشی حل شد احتمالا الان پیش خودتون میگین این همه داستان حالا برا چی گفتی ، ما تو فروم قبلی با حرف "ی" در عنواین تاپیک مشکل داشتیم و به جای حرف "ی" کد اون یعنی & #1740; رو نشون میداد تو اون فروم از فایل لنگویج اصل phpbb استفاده شده بود که دارای همچین مشکلی هست ما برای رفه این مشکل باید از فایل لنگویج یونیکد استفاده کنیم تا این مشکل پیش نیاد ولی الان که میخوام این کارو بکنم و فایل لنگویج رو تغییر بدیم همه فونت ها بهم میریزه حجم دیتابیس فرومم هم در حال فشرده شده 6 مگابایت هست میخواستم ببینم من باید چی کار کنم چه جوری این مشکل رو حل کنم ؟؟
من الان دو تا مشکل بزرگ دارم یکی اینکه تا حالا خودم بک آپ رو ریستور نکردم و میترسم مثل فروم قبلی ریستور نشه و ...... 2- فایل لنگویج رو نمیدونم چه جوری درستش کنم
یک سوال دیگه هم دارم برای بک اپ گرفتن از فروم بهترین روش چیه ؟؟ از داخل فروم بک اپ کامل بگیریم یا از تو cpanel
راستی آدرس فروم فعلیم هم اینه : www.forum.eca.ir

آخرین ویرایش:

Hyper

Active Member
بهترین و مطمئن ترین روش ، استفاده از phpMyAdmin است

مشکل فایل های زبان شما اینه که به utf-8 تبدیل نشده ( یا بدرستی تبدیل نشده ) ،
حدس میزنم انکودینگ قبلیتون Arabic بوده باشه

میتونید فایل ها رو فشرده کرده و برای من بفرستید تا براتون تبدیل کنم ...

رضا

سلام اقا رضا یک دنیا ممنون بابت پاسختون
آقا الان یک مشکلی جدید پیش اومده یک ساعت های خاص مثل صبح و ظهر و وقتی میخوای در فروم لوگین کنی ارور میده البته ارور هم نیستا یکسری چرت و پرت رو صفحه ظاهر میشه
دو تا عکس از صفحه دسکتاپم گرفتم ببین این چیه
عکس 1
عکس 2
قبلا اینجوری نبود ، یک چیز دیگه بعد از اینکه آدرس فروم رو میزنم تو همون صفحه مدام بصورت خودکار رفرش میشه :eek:
میتونین خودتون امتحان کنید : www.forum.eca.ir

Hyper

Active Member
مشکلاتی که در عکس ها دیده میشه به احتمال قوی مربوط به سرور شماست و نه phpBB
با مدیریت هاستتون تماس بگیرید ...

در مورد ریفرش شدن صفحات هم من چیزی ندیدم !

رضا

Hyper گفت:
مشکلاتی که در عکس ها دیده میشه به احتمال قوی مربوط به سرور شماست و نه phpBB
با مدیریت هاستتون تماس بگیرید ...

در مورد ریفرش شدن صفحات هم من چیزی ندیدم !

رضا
ممنون از پاسختون آقا رضا ، ضمنا من یک پیام خصوصی هم براتون فرستادم جواب ندادین ؟

مشکل فایل های زبان شما اینه که به utf-8 تبدیل نشده ( یا بدرستی تبدیل نشده ) ،
حدس میزنم انکودینگ قبلیتون Arabic بوده باشه

میتونید فایل ها رو فشرده کرده و برای من بفرستید تا براتون تبدیل کنم ...

رضا

آقا رضا ممنون میشم بهم کمک کنید من براتون pm فرستادم تروخدا کمک کنید :cry:

Hyper

Active Member
دوست عزیز

بنده عرض کردم فایل های زبانتون رو zip کنید و برای من بفرستید ...

رضا

دوست عزیز

بنده عرض کردم فایل های زبانتون رو zip کنید و برای من بفرستید ...

رضا
سلام آقا رضا
اگه منظرتون فایل های زبانی هست که نصب کردم این فایل arabic هست که برای خود phpbb هستش http://www.phpbb.com/files/releases/language_packs/lang_farsi.tar.gz
فایل utf-8 هم که براتون اپلود کردم در زیر هستش
در حالا حاضر اون فایل arabic که لینک دانلودش رو براتون گذاشتم بر روی فروم نصب هستش و میخوام utf-8 رو بریزم تا مشکل "ی" حل بشه و .....

پیوست ها

• lang_farsi_utf-8.zip
    42.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا