.::چند تا سوال فوری داشتم (همه بیاین)::.

Hamed_jon

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال از بیلدر داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید:

1-وقتی داخل برنامه یه آهنگ با پسوند (ام پی تری) میزارم بعد از کامپایل در موقع پخش آهنگ پیغام خطایی ظاهر میشود و آهنگ اجرا نمیشود ؟؟باید چی کار کرد؟؟؟میدونم اشکال از کد mp3 است اما باید چه کنم؟؟؟

2-میشه چند تا صفحه داشته باشیم که سایزاش با همدیگر فرق کند؟؟؟؟و اگر نمیشه با چه دستوری یه فایل mbd رو از بیرون برنامه فراخوانی کنیم ؟؟؟فراخوانی کنیم؟؟؟ با Run یا....

3-من میخوام یه صفحه پسوورد ساده بزارم که فقط یه شماره ثابت رو بگیره و اگه درست بود دیگه این صفحه رو نشون نده (البته میشه یه کپی از صفحه اصلی بگیریم و بهش بگیم اگه کاربر درست زد برو به اون صفحه ولی من میخوام ببینم یه راه آسونتر وجود داره یا نه؟؟؟؟چون اینطوری حجم برنامه بالا میره و هزار دردسر دیگه
البته از رجیستری هم میشد اما یادم رفته من برنامه های آقا ناصر رو دیدم ولی چیزی عایدم نشد(اگه برنامه آمادشو بزارین که دیگه دعاتون میکنم)

4-من میخوام وقتی وارد یه صفحه ای شد اتوماتیک تب بشه روی تکستی که گذاشتم و دیگه کاربر نره روش کلیک کنه؟؟؟

5-جایی که کلیدهای ترکیبی بود رو هم یادم رفته آخه میخام مثلا کاربر وقتی اینتر زد عملی رو انجام بده؟؟/

6-ببینید برنامه من ابتدا یه لودینگ داره بعد صفحه پسوورد و بعد صفحه اصلی برنامه
یعنی: لودینگ>صفحه پسوورد>صفحه اصلی .
حالا چون نمیشد به علت تغییر سایز صفحه اصلی رو در همان برنامه بزارم یه فایل دیگه رو فراخوانی کردم اما میخوام قبل از فراخونی صفحه اصلی صفحه لودینگ بسته بشه باید چه فرمان بدم بهش؟؟؟

7-میخوام یه دکمه تو صفحه بزارم که وقتی کاربر روش کلیک کرد یه تیکه دیگه از صفحه به آرومی نمایان بشه (به صورت کشویی) و وقتی دوباره زد بسته بشه؟؟؟
مثله Winamp که همچین کلیدی برای تغییر پوسته و.. داره.

در پایان کار از تمامی دوستان معذرت میخوام برای اینکه این همه سوال کردم
آخه میدونید چطوریه من به این نرم افزار بیلدر خیلی مسلط بودم و با دستکاری در اسکریپت و دانلود پلاگین های مختلف چیزاییه بدی نمیساختم اما چون بکارم نیومد الان 1.5 سال میشه که باهاش کار نکردم و همشو یادم رفته و همه پلاگینام پاک شده (اگه پلاگین دارین بزارین برا دانلود یا یه لینکه خوبی چیزی معرفی کنید....)

با تشکر:حامد ارشادی پور

silvercover

کاربر متخصص
1- برای این کار باید کد Unlock برای MP3 رو وارد کنید.

2- برای اینکار باید از دستور RunMBD برای فراخوانی سایر فایل ها استفاده کنین.

5- برای اینکار از شی Script استفاده کن.

از این که سایر سوالاتت رو جواب ندادم معذرت آخه خیلی عجله دارم...
اگه فرصت کردم میام...

Unknow-Man

Member
1- برای سوال اولت همونطور که سیلور گفت باید کد Unlock MP3 را وارد کنی. تو یکی از تاپیک ها در همین مورد چند تا فایل معرفی شده.
2- باید از RunMBD استفاده کنی.
3- باید از طریق رجیستری و گذاشتن پسوورد اینکارا بکنی.
4- دقیقا متوجه نشدم.
5- پایین پنجره اسکریپ نویسی از شی اسکریپ میتونید کلید های میانبر را فعال کنی.
6- یه اسکریپ بزار توی صفحه لودینگ و فرمان زیر را بهش بده.
Run("<SrcDir>\Project.exe","")
Exit()
حالا به page Properties صفحه لودینگ برو و از فرمان زیر استفاده کن.
ScriptTimer("Script","8000")
7- ببین این فرمان به دردت میخوره یا نه.
If (A=0) Then
If (A=0) Then
SysCommand("ResizeWindow","0,300")
A=1
End
Return()
End
If (A=1) Then
SysCommand("ResizeWindow","0,400")
A=0
End
من تا اونجایی که فهمیدم جوابت رادادم .یه تاپیک در مورد پلاگین هستش که از اونجا میتونی چند تا دانلود کنی.

Hamed_jon

Member
بچه ها ممنون از جواباتون ولی هیچ کدوم کامل نبود و طوری نبود که من بفهمم؟؟؟؟؟
آقا اگه میشه سوال 3 رو یه مثال بزارین بقیشو ولش کنین.
سوال 4 هم منظورم اینه که وقتی یه صفحه باز شد و توش جایی برای نوشتن پسوورد گزاشتیم به صورت اتوماتیک بره روی جایی که کاربر میخواد پسووردو بزنه و دیگه کاربر نره روش کلیک کنه؟؟

با تشکر از دوستان

hamedfardin

Member
دوست عزيزم شما به تاپيك پلاگينهاي درخواستي برو...اونجا كلي نمونه از چيزهائي كه مي خواهي داره...

جدیدترین ارسال ها

بالا