چند تا سوال راجع به Icon و Tab و ...

***UNIQUE***

Active Member
سلام
در فایل زیر و اين قسمت کد
var child = MyAccordin.createSegment(mx.core.View, "payment", {label: "Payment", Icon: "payIcon"});
child.cardType.text = "Visa";
child.cardNumber.text = "1234567887654321";

مگر label کلمه Payment تعريف نشده پس چرا در هنگام تست [object object ] مينوسيه؟؟!

در اين کد
var child = MyAccordin.createSegment("PaymentForm", "payment", "Payment", "payIcon");
مگر نبايد يه MovieClip با نام PaymentForm تعريف شده باشه ؟ من اينکارو کردم اما ميگه فايل رو پيدا نميکنم؟!!

و يه سوال ديگه اينکه اينها
cardType
و cardNumber
آیا Property هستند ؟ چه کاري انجام ميدن؟

و یه سوال دیگه هم اینکه چه جوري ميتونم تنظيم کنم که با فشردن کليد tab از صفحه کليد focus به Child بعدي در کنترل Accordin يا اصلا" به Control بعدي روي صفحه منتقل بشه؟

اين Property Icon در Flash مثلا"در control Button به چه صورت مقدار ميگيره ؟آيا يه تعداد Icon خاص با اسامي خاص توي Flash است که ميشه روي اونها قرار داد؟(من در Proprty Icon از Button کلمه help رو نوشتم در محيط طراحي يه مربع کوچيک خاکستري رنگ کنار نوشته Button من اومد اما در محيط اجرا هيچي نشون داده نشد؟!!) يا نه بايد اونها رو از خارج Import کرد؟؟اگر اينطوريه به چه صورت بايد اينکارو بکنم؟

پیوست ها

• TestAction.rar
    83.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Security9776

Active Member
سلام ، تا جایی که من بررسی کردم رو جواب می دم . بقیش واسه یه موقع دیگه ( همین الان رسیدم و خیلی خستم )
شما باید یک فایل به نام PaymentForm.swf درست کنید و در فایل بالا هم همون اسم رو بزارید یعنی :
var child = MyAccordin.createSegment("PaymentForm.swf", "payment", "Payment", "payIcon");
و در کنار فایل اصلیتون هم فایل PaymentForm.swf قرار داشته باشه .
در مورد اون Payment هم هنوز چک نکردم ولی احتمالا یک آبجکت با همون نام تعریف کرده اید .

بقیش هم برای فردا . یا بقیه دوستان هستند کمکتون کنند .
موفق باشید ، محسن

***UNIQUE***

Active Member
سلام
ببخشید اصلا" این دستور create Segment چیکار میکنه؟
من کدم رو به این تغیر دادم
[/code]
var child = MyAccordin.createSegment("Untitled-1.swf", "payment", {label: "Payment", Icon: "payIcon"});
کد:
اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد (Untitled-1.swf هم در همان شاخه ای است که فایل TestAction ذخیره شده)
ممنون میشم اگر برام توضیح بدید یا در صورت امکان این مورد رو توی اون فایل بالا بهم نشون بدید.
از توجهتون ممنونم

Security9776

Active Member
سلام ،
من اون swf رو در مورد کد
var child = MyAccordin.createSegment("PaymentForm", "payment", "Payment", "payIcon");
گفتم .
اون قسمت لیبل تعریف کردن رو هنوز چک نکردم . البته چون واسه این کامپوننت هلپی نیست ( یعنی فلش آپدیتش نمی کنه ) مشکل بشه فهمید چی به چیه .
فعلا

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم ببخشید شمارو هم تو زحمت انداختم
برای موردی هم که گفتید help نداره, من منظورتون رو متوجه نشدم .Flash برای Accordion میگید help نداره ؟اگر منظورتون اینه منhelp رو update کردم این موردها رو هم از help خوندم و نوشتم اما در بعضی قسمتاش که بالا گفتم مشکل پیدا کردم؟
برا بقیه موارد هم میشه راهنماییم کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
سلام ، والا من قبلا ها چندین بار امتحان کرده بودم . ولی هیچ وقت دانلود نمی کرد و ارور می داد که نمی تونه آپدیت کنه .
این دفعه که نصب کردم به ورژن 7.0.2 ارتقاش دادم . الان که تست کردم داره می گیره . تا 40 درصد تقریبا گرفته .
اگه هلپش دانلود بشه می خونم بهتون می گم .
فعلا

***UNIQUE***

Active Member
کد:
var child = MyAccordin.createSegment("Untitled-1.swf", "payment", "Payment", "payIcon");
stop();
ببخشید من کد بالا را هم نوشتم اما بازم درست نشد (دیگه bug نمیده اما کار خاصی هم نمیکنه)!
این دستور createSegment چیکار میکنه؟
ممنون میشم اگر براتون امکان داره روی اون فایل طرز کار این دستور رو بهم نشون بدید
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا