چند تا سوال خیلی مهم

camry

Member
من تازه برنامه ی وردپرس رو نصب کردم
و میبینم که بر خلاف جوملا اصلا پنل ورود اعضا نداره یعنی اگر کسی بیاد تو سایت نمیتونه عضو بشه بنابراین رفتم و افرونه ی مربوطه رو دانلود کردم
حالا باید چه کار کنم چه جوری میشه نصبش کرد ؟(توضیح کامل)
سوال بعدیم اینه که من الان یه قالبی روی سایتم ریختم که کنار هر موضوعی یه جای عکس داره + اینکه توی قسمت بالای سایت یه جای عکس بزرگ داره حالا می خواستم ببینم که این عکسارو چه جوری میشه گذاشت تو این قسمت ها؟

اینم سایتم : www.gamerplanet.ir

با تشکر
:rose:

motahharinasab

New Member
برای نصب افزونه های وردپرس میتونید در قسمت افزودن افزونه ، افزونه رو انتخاب کرده و اطلاعات FTP رو وارد کنید تا سریع نصب بشه ولی برای نصب دستی بعد از دانلود افزونه پوشه اصلی رو به /wp-content/plugins بریزید و بعد از منوی مدیریت و بخش افزونه ها میتونید فعالش کنید
در مورد قسمت بعدی سوالتون هم باید بگم که پوسته های مختلف با هم فرق دارند و احتمالا برای اضافه کردن عکس به هر نوشته در داخل ویرایش نوشته ها میتونید هر نوشته رو انتخاب کرده و از ضمینه دلخواه عکس رو وارد کنید - بگرد حتما در قسمت ویرایش هر نوشته یه جایی برای اینکار وجود داره
برای تبلیغات هم که حتما چون پوسته پریمیوم وردپرس هست یک منوی جدید به قسمت مدیریت اضافه کرده

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
این امکان وجود داره می بایست در قسمت تنظیمات سایت امکان ثبت نام کاربران را فعال نمایید
البته محیطی شبیه به مدیریت شما در اختیار آنها قرار می گیرد به صورت محدود

موفق و پیروز باشید

camry

Member
برای نصب افزونه های وردپرس میتونید در قسمت افزودن افزونه ، افزونه رو انتخاب کرده و اطلاعات ftp رو وارد کنید تا سریع نصب بشه ولی برای نصب دستی بعد از دانلود افزونه پوشه اصلی رو به /wp-content/plugins بریزید و بعد از منوی مدیریت و بخش افزونه ها میتونید فعالش کنید
در مورد قسمت بعدی سوالتون هم باید بگم که پوسته های مختلف با هم فرق دارند و احتمالا برای اضافه کردن عکس به هر نوشته در داخل ویرایش نوشته ها میتونید هر نوشته رو انتخاب کرده و از ضمینه دلخواه عکس رو وارد کنید - بگرد حتما در قسمت ویرایش هر نوشته یه جایی برای اینکار وجود داره
برای تبلیغات هم که حتما چون پوسته پریمیوم وردپرس هست یک منوی جدید به قسمت مدیریت اضافه کرده
دوست عزیز من وقتی با همون روش اول لفزونه رو نصب می کنم اون بالا می نویسه در حال نصب افزونه و استخراج و ..... اما خیلی خیلی طول می کشه با وجود اینکه 100 کیلو بیشتر حجم نداره حالا می خواستم ببینم که آیا باید کاره دیگه هم انجام بدم تا شروع کنه به دانلود و نصب یا ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
در مورد اون عکس ها هم من همه کاری کردم اما باز هم عکسی اضافه نشد
شما می دونین مه تو قسمت نام-مقدار توی قسمت ویرایش نوشته با ید چی نوشت؟

ین امکان وجود داره می بایست در قسمت تنظیمات سایت امکان ثبت نام کاربران را فعال نمایید
البته محیطی شبیه به مدیریت شما در اختیار آنها قرار می گیرد به صورت محدود
دوست من اصلا همچین قسمتی توی تنظیمان وجود نداره که من بخوام اونو تیک بزنم حتی شبیهشم نیست

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوست عزیز من وقتی با همون روش اول لفزونه رو نصب می کنم اون بالا می نویسه در حال نصب افزونه و استخراج و ..... اما خیلی خیلی طول می کشه با وجود اینکه 100 کیلو بیشتر حجم نداره حالا می خواستم ببینم که آیا باید کاره دیگه هم انجام بدم تا شروع کنه به دانلود و نصب یا ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
در مورد اون عکس ها هم من همه کاری کردم اما باز هم عکسی اضافه نشد
شما می دونین مه تو قسمت نام-مقدار توی قسمت ویرایش نوشته با ید چی نوشت؟

دوست من اصلا همچین قسمتی توی تنظیمان وجود نداره که من بخوام اونو تیک بزنم حتی شبیهشم نیست
وجود داره دوست من دقت کنید...
بخش تنظیمات -> همگانی -> هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند

winsent

Banned
با سلام.
اگر در ابتدای کار با سیستم های مدیریت محتوا هستید، وردپرس انتخاب سخت و دشواری هستش!
کار با این سیستم در ابتدا بسیار سخت و پیچیده هستش اما با کار کردن و ور رفتن با قسمت های مختلف این سیستم در اون پیشرفت خواهید کرد. یکی از منابع خوب برای یادگیری این سیستم، وب سایت وردپرس فارسی هستش که در اونجا میتونید منابع راهنما خوبی رو پیدا کنید.
اما باز هم به شما پیشنهاد میکنم از سیستم های مدیریت محتوا ساده تری همانند "میترا" استفاده کنید.
موفق باشید...

camry

Member
من دیگه به وردپرس عادت کردم فقط یه سری سوال کوپیک دارم + اینکه من آموزششو خوندم

جدیدترین ارسال ها

بالا