چند بسم الله به مناسبت عید فطر

sajjadkowsari

New Member
باسمه تعالي دوست عزيز اگر كورل شما زير 12 باشه باز نخواهد كرد. براي استفاده از اين بسم الله ها به لينكي كه در صفحه دوم همين تاپيك پست دوم هست مراجعه كنيد و همه بسم الله ها را با فرمت WMf دانلود كنيد كه در اين صورت حتي نيازي به كورل هم نيست و مي توانيد حتي در Word و بقيه برنامه ها استفاده كنيد. يا علي مدد

feerozmandy

New Member
آقا خيلي دمت گرم
خيلي جالب و بدردبخور بودند
راستي نمي دونم بر روي هر كدوم چقدر كار كردي ولي اگه شد يه توضيح تلگرافي از يكي شون بديد..
ممنون و متشكر

sajjadkowsari

New Member
باسمه تعالي
با سلام و تشكر از اظهار لطفتون همه اينها وقت يكساني نبرده مثلا بسم الله اولي (شماره 0) حداقل 6-8 ساعت از وقت من رو گرفت چون اولين كارم بود و تجربه ام هم كمتر ولي بعدي ها رو مثلا اون بسم الله له خط معلي رو دو سه ساعته البته با ويرايش عكس اصلي طول كشيد. شماره3 به صورت آماده بود و چهارمي رو هم حدود يك ساعت وقت برد. اون بسم الله خط شكسته (بسم الله شماره 1 ) به علت اين كه عكس ناقص بود مقداري طول كشيد حدود 3-4 ساعت. شماره 2 هم حدود همون يك ساعت وقتم رو گرفت. در همين جا از همه دوستان كه اظهار لطف كردند مجددا تشكر مي كنم. فكر نمي كردم اين قدر مورد استقبال قرار بگيره ولي وقتي توي سفرم به شيراز يكي از همين بسم الله هاي خودم رو به صورت چاپ شده بزرگ ديدم (يه نشوني خاصي توش هست كه خودم مي دونم) خيلي خوشحال شدم و فهميدم كه اين سايت در دورترين نقاط ايران و حتي خارج هم طرفداران بسياري داره. اميدوارم استفاده مطلوب رو از اين بسم الله ها ببريد يا علي مدد

آخرین ویرایش:

HamidrezaK

Member
جالب بود و مفید ...ممنون ..اگه هنوز هم چیزی مثل اینا یا طرحهای اسلیمی و اینجور چیزای خاص ایران و مسایل مذهبی داری بذاری عالی میشه.... مممنونم

SALARI

New Member
با سلام
خوشحال ميشم طرحهاي همچون بسم الله دوستان رو داشته باشم خواهشمند طرحهاي خود الخصوص طرحها مذهبي رو به آدرسم ميل كنيد .با تشكر [email protected]

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چجور سیمبلی لازم داری شما بیشتر توضیح بده!

سیمبول های کاربردی و بیشتر شامل نقوش وطرح های اسلیمی باشند.خیلی ممنون ازلطفتون

hyazdi

Active Member
آقا سلام
تنكيو
وري وري گود
بازم از اين كارا بكنيد
مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا