تغییرات فایل 1 چندتا سوال كوچيك ديگه...!!

Hitchcock

Member
سلام دوستان!
با توجه به اينكه همينجوري تجربي اديوس رو ياد گرفتم. ازين سوالاي كوچيك (و شايدم مسخره) زياد برام پيش مياد:

1- آيا مي شه speed يه ترك رو هم متحرك كرد؟ يعني اون رو به تدريج كند يا تند كرد؟

2- چه طور مي تونيم همه ي فيلترهايي كه به ترك هامون داديم رو باهم موقتا غير فعال كنيم؟
من خودم دونه دونه ترك هارو انتخاب مي كنم و تيك همه ي فيلتراشونو ور مي دارم!! :green:

3- چه جوري مي تونيم يه ترك رو يه frame جابه جا كنيم؟ شرت كات داره؟

ممنون اگه جواب بدين.:rose:

saeed50

Member
سلام دوستان!
با توجه به اينكه همينجوري تجربي اديوس رو ياد گرفتم. ازين سوالاي كوچيك (و شايدم مسخره) زياد برام پيش مياد:
2- چه طور مي تونيم همه ي فيلترهايي كه به ترك هامون داديم رو باهم موقتا غير فعال كنيم؟
من خودم دونه دونه ترك هارو انتخاب مي كنم و تيك همه ي فيلتراشونو ور مي دارم!! :green:
1. با time remap میتونی این کار رو انجام بدی shift+alt+E
2. موقتا من جایی ندیدم ولی میشه یه جا حذف کنی shit+ctrl+alt+F
3. شرت کات فکر نمیکنم ولی ctrl+1 روبزن نمایش تایم لاین یک فریمی.

Hitchcock

Member
ممنون.
:-?
اما این چیزا رو از کجا می تونم یاد بگیرم؟
شما همین جوری یاد گرفتی یا دوره دیدی؟

Mohammad.983

Active Member
سلام دوستان!

1 روش دستیش اینکه که اون قسمت هایی از کلیپت رو که می خوای اسلو کنی رو کات بزنی بعد سرعتش رو بیاری پایین بچسبونیش به ادامه کلیپ که سرعتش معمولیه
البته با تایم ریمپ هم میشه. اما معمولا کسی راه دستش نیست با اون کار کنه
2 ادیوس چنین قابلیتی نداره
3 شورت کات نداره

mixer17

New Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز
جسارتا عرض شود با گرفتن ctrlوچرخاندن اسکرول موس شما نمای تایم لاینتون رو به هر اندازه بخواین در میارین.یا با زدن همون کلید کنترلctrl و فشردن کلیدهای+ و- از روی numpad یا همون اعداد سمت راست کی برد هم این عمل صورت میگیره.

جدیدترین ارسال ها

بالا