چطور پیش نمایش انیمیشن گرفت بدون رندر؟

AiDiN_TiNY

Member
سلام

یادم تو 3dsmax3 که کار میکردم یه گزینه ای بود به اسم video post اگر یادم باشه که یک پیش نمایش از انیمیشن میشد دید بدون اینکه رندر بکنیم یعنی فریمهارو و در واقع ویوی پرسپکتیو رو به همون شکلی که بود برامون بصورت یه فایل تصویری خروجی میداد.

حالا من تو ورژن 2011 اینو پیداکردم ولی نتونستم ازش خروجی به همون صورت بگیر و تنها راه رندر هست و من هم فوق العاده عجله دارم.....:shock:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوست من

چیزی که شما میخواید MakePreview هست که میتونید انیمیشن ساخته شده رو باهاش ببیند .متاسفانه این گزینه که در زیر منوی Animation بود از اونجا به زیر منوی Tools منتقل کردند و ازونجا هم به Grab Viewport :snap::mad:

9cvq170a1cm5zp51utz9.jpg

طبق تصویر عمل کنید تا مشکلتون حل بشه

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

aurachakra

New Member
سلام دوست من

چیزی که شما میخواید MakePreview هست که میتونید انیمیشن ساخته شده رو باهاش ببیند .متاسفانه این گذینه رو که در زیر منوی Rendering بود از اونجا به زیر منوی Tools منتقل کردند و ازونجا هم به Grab Viewport :snap::mad:
طبق تصویر عمل کنید تا مشکلتون حل بشه

نمیدونم شما از چه ورژنی استفاده میکنید ولی در مکس 2009 این گزینه در منوی Animation قرار داده شده

این پنجره ای که آقای baloot3d گذاشتند در 3ds max 2009 در قسمت animation گزینه ی make preview هستش
فکر کنم ورژن نرم افزار عکس 2011 باشه

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوستان

بله ، تصویر برای ورژن 2011 هست آخه آیدین جان هم همین رو خواسته بود ، یعنی در ورژن های 2010 به قبل در زیر منوی Animation بود ، حالا به منوی Tools منتقل شده که دقیقاً معلوم نیست چرا این انتقال رو به این شکل انجام دادن :-?

جدیدترین ارسال ها

بالا