چطور میشه یه وبلاگ رو به سایت تبدیل کرد ؟

Mohammad

Member
سلام ویژه خدمت دوستان گلم ...

می خواستم بدونم اینکه میگن وبلاگ رو به سایت تبدیل می کنیم ، چقدر هزینه داره (به طور میانگین) و مطالب رو چطور منتقل می کنن ، مثلا یه وبلاگ با 1 - 2 سال سابقه با کلی مطلب رو میشه مطالبش رو به طور کامل (بدون هیچ نقصی) انتقال داد و تبدیل کرد به سایت ؟

aminq10

New Member
با وصل کردن دامین به وبلاگ ، وبلاگ میشه سایت ؟ اگه دامین .ir بخواهی 5000 تا 6000 تومان و اگر .com بخواهی 10000 تومان

Milad

Well-Known Member
با وصل کردن دامین به وبلاگ ، وبلاگ میشه سایت ؟ اگه دامین .ir بخواهی 5000 تا 6000 تومان و اگر .com بخواهی 10000 تومان

در این صورت فقط ظاهرا میشه یک سایت ، در اصل هنوز زیر مجوعه هست و رو به رو با محدودیت های فراوان ...

شما یک هاست تهیه میکنه با دامین از 20 تا ... هزینش میشه ، بعد یک سیستم انتخاب میکنه با توجه به کار سایتت که توانایی انتقال مطالب بلاگ رو به db خودش داشته باشه ، فکر کنم دیتالایف اینکار رو میکرد ، در غیر این صورت باید دستی وارد کنی یک راه دیگه داره که خیلی سخته و اکثرا جواب نمیده :دی

Mohammad

Member
ضمن تشکر از دوستان قبلی ، کسی هست یه جواب قطعی بده که آیا میشه یه وبلاگ با کلی مطلب رو به سایت (ترجیحا وردپرس) تبدیل کرد ؟

iLove

Active Member
با سلام.جواب شما مثبت است.
شما ابتدا بايد يه هاست تهيه كرده و سپس اقدام به نصب وردپرس در آن نموده و بعد از اين كار در قسمت ماژول هاي سايت وردپرس سيستم انتقال مطالب از وبلاگ به وبسايت رو در هاستتون نصب كنيد.سپس با دادن رمز عبور و نام كاربري خود مطالب رو انتقال دهيد.

tafti

Member
این کار به راحتی امکان پذیر هست و برخی از مدیریت محتوا این قابلیت رو دارند تا بتوان مطالب رو انتقال داد
شما هر کدوم می دونید بهتره و راحت تر هستید رو نصب کنید و توسط ماژولی که داره مطالب رو انتقال بدهید
سیستم دیتالایف انجین این قالبیت رو داره و من بیشتر از وردپرس دیتالایف رو دوست دارم
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا