چطور میشه روی بنرفلش لینک سایتم بزارم

ehsan70shad

New Member
سلام من از فلش سی اس6 استفاده میکنم یه بنر طراحی کردم و میخوام حالا لینک سایتم بزارم روش لطفا راهنمایی کنید اگه با عکس نمایش بدید بهتر متوجه میشم چون تازه کارم و زیاد با دکمه ها اشنایی ندارم ممنون فقط هرچه زودتر بهتر

ehsan70shad

New Member
هیچکی نیست توضیح بده ؟
یا هیچکس بلد نیست ؟

اموزش های پیدا کردم که فقط روی عکسی از بنر لینک میزارن اما اینجور نمیخوام... میخوام روی کل بنرم یه دونه لینک بزارم

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

کل بنرت را به یه دکمه (button) تبدیل کن (با F8) .اسمشو مثلا بذار my_btn حالا کد زیر را در پنل اکشن بنویس

کد:
my_btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK , mySite);
function mySite(evt:MouseEvent):void{
	navigateToURL(new URLRequest("http://www.google.com"));

}

به جای سایت گوگل که من نوشتم تو سایت خودت را بنویس

موفق باشی

مهرداد

ehsan70shad

New Member
سلام مجدد ممنون مهرداد جان عزیز
اما متاسفانه من تازه کارم و همونطور که گفتم نمیتونم و نمیدونم اسم های دکمه ها در فلش رو مثلا این نمیدونم چطور میگید تبدیل کنم button
یا اکشن کجاست که وارد کنم ! مگه اینکه با چندتا عکس بفهمونی بهم

آخرین ویرایش:

m0hsen.a

Member
سلام مجدد ممنون مهرداد جان عزیز
اما متاسفانه من تازه کارم و همونطور که گفتم نمیتونم و نمیدونم اسم های دکمه ها در فلش رو مثلا این نمیدونم چطور میگید تبدیل کنم button
یا اکشن کجاست که وارد کنم ! مگه اینکه با چندتا عکس بفهمونی بهم

بعد از اينكه دكمه ي خودتون ( كه ميتونه هر چيزي باشه مثلا يك مستطيل ساده ) رو روي كار گذاشتين كليد F8 رو ميزنيد بعدش از انتخاب يك نام از ليست پايين button رو انتخاب كرده و ok بزنيد.
حالا يك كليد داريد كه بايد اونو انتخاب كنيد واز پنل سمت راست ربانه propertis ( اگه درست نوشته باشم ) در قسمت بالا نامش رو انتخاب مي كنيد.(my_btn ) حالا كد بالا در توي لايه ي جيد در تايم لاين مي زارسد.
در داخل كليد لايه هاي اضافي رو پاك كرده و فضاي HIT رو كل بنر در نظر ميگيريد. در صوتي كه بازم نتونستم منظورمو برسونم بگيد تا تصوير بذارم...
بهرحال اين يك راه حل ساده بود.
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا