چطور فایل ایزو 7 گیگا بایتی رو میشه کپی کرد

cute_ir

New Member
سلام دوستان
یک فایل ایزو با حجم 7 گیگا بایت دارم و نمیدونم چطور میشه بازش کرد و یا روی dvd با حجم 4.43 گیگا بایت اونو کپی کرد لطفا اگر کسی از دوستان بلده راهنمایی کنه
ممنون

آخرین ویرایش:

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام با برنامه ی Ultra ISO میتونید بازش کنید.
همینطور میتونید از DVD با حجم تقریبا 9 گیگا بایت که به dvd nine(ناین) معروفه برای رایت کردن استفاده کنید

GRAPIX

New Member
با winrar میتونی باز کنی و موقع زیپ کردن دوباره بگی به چند قسمت و چه حجمی تقسیم بشه. فایلها به شماره و ترتیب و سایز مشخص تقسیم میشه. نمونه اش فایل هایی که تو اینترنت برای دانلود میزارن بیشتر تو حجم 200 مگ هست.

cute_ir

New Member
سلام ممنونم
برنامه Ultra iso رو امتحان میکنم اما باید بگم که رایتر 9 گیگا بایتی ندارم برای همین مشکل دارم
بازهم ممنون

cute_ir

New Member
ممنون ار پاسختون
من این فایل 7 گیگا بایتی ایزو رو از اینترنت دانلود کردم و الام میخوام روی دی وی دی 4.43 رایت کنم تا بتونم نصب کنم ولی چون رایتر 9 گیگا بایتی ندارم، مشکل دارم.
باز هم ممنون

cute_ir

New Member
سلام
دست شما درد نکنه با UltraISO انجام شد. مشکل حل شد. فایل ایزو باز شد و من روی هارد کپی کردم
متشکرم

amir.nemati63

کاربر VIP
خواهش ... عزیز رایتر 9 گیگا بایتی نداریم. دی وی دی ناین رو با دی وی دی رایتر معمولی رایت میکنن. فقط توی nero یا هر نرم افزار رایت دیگه باید مشخص کنی 9 گیگا بایتی رایت میکنی و دی وی دی خام هم باید 9 باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا