چطور در فلش فارسی بنویسیم؟

Amin_Tavasoly

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز:
ببخشید. سوالی داشتم. چگونه می توان در فلش تایپ فارسی کرد؟ یا اینکه کلا اگر بتوان با برنامه ای تایپ فارسی کرد اسم ان برنامه چیست؟
متشکرم.

***UNIQUE***

Active Member
سلام
از فارسی نگار باید استفاده کنید
من با نرم افزار فارسی نگار شتاب کار میکنم خوبه .باید آدرس Download توی سایت باشه یه Search بکنید
موفق باشید

a.gh.n

Member
مي توني بري بازار رضا فارسي ساز مريم با سه چهار تا برنامه ي ديگه مثل چليپا و نامه نگار و ... رو سيصد تومن مي خري!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فکر کنم تو همین انجمن فلش بود یکی از بچه ها یه برنامه نوشته بود که باهاش میشد خیلی خیلی راحت بدون هیچ فارسی سازی تو فلش فارسی تایپ کرد. یه جستجو کنی فکر کنم به نتیجه برسی!

Payam30

Active Member
بله. یکیش رو بچه ها ی سایت درست کرده بود یکی دیگهشم من لینکش رو گذاشتم.. پیدامیکنی.

yazditabar

Member
سلام

من از مریم در فلش استفاده کردم و فایل رو روی سایتم گذاشتم؛ ولی مشکلی که دارم اینه که روی کامپیوتر خودم کامل اجرا میشه ولی از یه جا دیگه نه ...؟

>اگه میشه اون لینک فارسی نویس که یکی از بچه ها نوشته بود رو بذارید<

infoh

Member
سلام
من هم از فارسي نويس مريم استفاده مي كنم و راضي هم هستم
ولي بعد از نوشتن براي اينكه براي اجرا روي رايانه هاي ديگر مشكلي نداشته باشد نوشته ها را تبديل به عكس مي كنم

yazditabar

Member
خوب اینطوری که فاییده نداره، قبلا هم تو فتوشاب اینکار رو می کردم بدون مریم!

h.khafan

Active Member
سلام:

ببخشید که دوباره تاپیک رو اوردم بالا ولی اخه چطوری با این برنامه میشه کار کرد من اونو تا حالا چند بار دانلود کردم ولی نحوه ی کارشو نمیدنم !!!؟؟؟
بازم ببخشید.

ممنون

perlinpars

Active Member
آقا فارسی نویس فقط مریم.

برا اینکه نوشته ها هم همه جا درست نمایش داده بشه اونارو از حالت used device font خارج کنید.
همونجا کناره جایی هست که اندازه فونت رو تغییر میدید.

kartak

New Member
می تونی تو یه فارسی ساز مثل مریم متنتو بنویسی
و اونو با کپی پیست به فلش انتقال بدی

جدیدترین ارسال ها

بالا