چطور به ftp وصل شم بدون دومین

Alioffline

Member
من هاست خریدم و دومین ندارم وبا
http://ip/~uname

بحتوای سای ترو می بینم چطور با ftp بهش وصل شم چی برای قسمتی که می پرسه کجا کانکت شم بنویسم ممنون

arash98

New Member
من یه هاست دارم ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم و چه طور از فرمهای php میشه استفاده کرد

vatanmusic

Well-Known Member
ftp جايي كه شما مي تونيد فايلهاتون را در اونجا اپلود كنيد

reza_pa48

Active Member
به طور کل ftp به معنی چیه؟ و به درد چی یخوره؟

Ftp مختصر عبارت هست. File Transfer Protocol یعنی پرو تکل انتقال فایلها.
با استفاده از اف تی پی شما فایلها رو به اینترنت می فرستید مثلا به وب سایت خود تون.

reza_pa48

Active Member
من یه هاست دارم ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم و چه طور از فرمهای php میشه استفاده کرد

سلام
هاست شما چیه؟فری هست؟دقیقا مشکلتونو بگین و بهتره کمه در یک تاپیک مجزا مطرح کنید تا بهتر پیگیری بشود.

vatanmusic

Well-Known Member
شوخي كردم حالا شما هم ديگه اينقدر اذيت نكنيد من اونجوري كه بلد بودم گفتم و اشتباه هم نگفتم به هر حال توش ميشه آپلود كرد شما زياد سخت ميگيريد:d

confesseur

Member
ftp://255.255.255.255
به این آدرس برید عزیزم فقط بجای 255 ها IP خودتونو بزنین
در ضمن اینا مربوط به ساپورت فروشنده میشه
راستی بعضی وقتا یه IP جدا برای FTP شما میدن البته بستگی به ارائه دهنده خدمات هاستینگ شما داره
در اون صورت شما باید با فروشنده هاستتون تماس بگیرین
همون طور که رضا گفت File Transfer Protocol =ftp
سلام
اینم در مورد ftp
بطور کلی شما دو تا روش پیش رو دارین
1)از طریق یک webpage اینترنت اکسپلورر : در این روش شما یه صفحه اینترنت باز میکنید و مثلا چنانچه سایت شما www.azadi.com باشه برای رفتن به صفحه مربوط به ftp به این آدرس میرین ftp.azadi.com وقتی شما این آدرس رو تو address-bar پنجره IE یا همون Internet Explorer وارد کردین یه پنجره میاد که یوزر و پسوردی رو که در موقعی که در پنل خودتون ثبت کردین میدین و به بنجره ftp لوگین میشوید که شبیه my computer هست و خیلی راحت هر فایلی رو میخاین copy_past میکنید که بنظر من نیازی به برنامه واسطه نیست جز در موارد خاص
2)روش دوم استفاده از نرم افزار های واسطه مثه ws_ftp و cute_ftp هست که کاربرد خاص خودش رو داره
در ضمن اینو یادتون باشه امنیت روش اول بیشتره چون محصول مایکروسافته بنوعی (من اینجوری فکر میکنم)
در ضمن دوست عزیز اگه قراره user_ftp رو برای کسی بدین همیشه دقت کنید دسترسی رو محدود کنید به یه فلدر خاص و wwwroot رو تا جایی که میشه به کسی ندین مثلا یه پوشه بسازین به اسم دوستتون و دسترسیشون رو به همون فلدر محدود کنید
در ضمن همیشه باید به یاد داشت که کاربر ftp زیر مجموعه ای مدیریت کنترل پنل هست پس مدیر کنترل پنل در هر لحضه که بخاد میتونه USER_FTP هارو حذف کنه
هاست های ویندوز و لینوکس هر دو PHP رو ساپورت میکنن اگه فرم ارتباط با ما دارین باید فایل php رو exit کنید بدین صورت که با notepad باز میکنیدو ادیت کی کنید و بعدش آپلود میکنید منظورم از edit اینه که ایمیل خودتونو بدین و موضوع یا subject ایمیل هایی رو که با این فرم ارسال میشن متمایز کنین از سایر ایمیل هایی که به mail inbox شما میرسه و شاید قابلیت های دیگه ای هم داشته باشه که به برنامه نویسه اون فرم php بستگی داره
در مورد PHP
به آمید آزادی

جدیدترین ارسال ها

بالا