چطوری پیش نمایش یه فایل php رو ببینم.

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام من چندتا صفحه php رو میخواستم ادیت کنم ولی هر کاری کردم نشد پیش نمایشش رو با dream ببینم حالا چیکار کنم که با این نرم افزار بشه پیش نمایش رو دید و روش تغییرات لازم را لحاظ کرد.

پیش نمایش برنامه فایل های پی اچ پی رو شما نمیتونید به این راحتی ببینید فقط میتونید فرم ها چیز های دیگه ای که توی صفحه ثابت هستند ( که در واقع از کدای اچ تی ام ال برای تعریفشون استفاده شده ) رو ببیند اما راه حلش اینه که شما یه سرویس دهنده مثل iis روی سیستمتون نصب کنید

Dark Man

Member
البته باید بگم که تنها نصب یک وب سرور مثل IIS برای مشاهده فایل های php کافی نیست ، شما نیاز به دانلود و نصب مترجم php از سایت php.net دارید .

Ali_ix

Well-Known Member
بله فایلهای Php اغلب کدهای اجرایی دارند که باید روی وب سروری با پشتیبانی Php اجرا بشند تا نتیجشونو ببینید.

Masoud1365

مدیر انجمن
من که فقط نمی خوام پیش نمایشش رو ببینم. این که کاری نداره میخوام یه سری تغیراتی رو پیش نمایش بدم.در ضمن کسی میدونه فایل بالا انجمنهای وی بی اسمش چیه یا من چه فایلی رو باید ادیت کنم.

d@nyal

Member
تغييرات روي صفحات پي اچ پي ( نه اچ تي ام ال داخل پي اچ پي ) نيازمند آشنايي شما ب اين زبان هستش .
و بوسيله اديتور ها نمي توان مثل html اين فايل ها رو اديت كرد .
دومين راهي كه بنظرم ميرسه كه خودمم مطمئن نيستم مبدل هاي php to htm و يا برعكس كه نمي دونم كار ساز باشن يا نه .

Ali_ix

Well-Known Member
Masoud1365 گفت:
من که فقط نمی خوام پیش نمایشش رو ببینم. این که کاری نداره میخوام یه سری تغیراتی رو پیش نمایش بدم.در ضمن کسی میدونه فایل بالا انجمنهای وی بی اسمش چیه یا من چه فایلی رو باید ادیت کنم.

این برمیگرده به سیستم Template اوم سیتمی که استفاده میکنید که میتونید از اون طریق خروجی برنامه رو کنترل کنید و تغییر بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا