چطوری میشه بدون استفاده از PHP و ASP يك انجمن ساخت؟؟؟؟؟؟

با سلام.
((( کمکم کنید )))
لطف کنین به من بگین که چطوری میشه بدون استفاده از PHP و ASP میشه
یک انجمن ساخت. ( یک جور ساده )
ممنون میشم کمکم کنید. :oops:

omidak

Active Member
thebestcomputer گفت:
با سلام.
((( کمکم کنید )))
لطف کنین به من بگین که چطوری میشه بدون استفاده از PHP و ASP میشه
یک انجمن ساخت. ( یک جور ساده )
ممنون میشم کمکم کنید. :oops:
سلام 8O چي شد؟
بعني 1 Forum بدونه برنامه نویسی؟ 8O

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در هر صورت براي اينكار بايد برنامه نويسي بشه چون نياز به سايت ديناميك داره..
اما اگر سرورت اين زبانها رو ساپورت نميكنه ميتوني از سايتهايي كه بصورت رايگان اين خدمات رو ميدن مثل www.bravenet.com استفاده كني كه بهت يك كد ميده ميذاري توي سايتت اون وقت انجمنت راه ميفته

مجيد

omidak

Active Member
aminem گفت:
راستي آقا مجيد سيستم ياهو با چه زبونيه؟؟؟
سلام:
سال 2001 بعد از قردادری که با Microsoft بست . شد .Net.... که برایه Test کیفیت و .... سیستم هایه .Net بود... و دیگه همین جوری موند :wink:
قبل اش هم با VisualBasic6 نوشته بودنش :wink:

bluestar_58

Member
سلام
من تازه اومدم تو اين سايت..در مورد انجمنها خدمت جناب thebestcomputer بگم كه(البته با اجازه بزرگترها :) :D )اين كار اونقدرها هم كه به نظر مياد سخت نيست البته براي اينكه يك انجمن توپ مثل اين درست كني بايد خيلي كار بكني و خوب اول بسم اله نميشه...ولي اكه asp و كار با database بلد باشي...براي شروع ميتوني يه انجمن ساده درست كني...من اين كارو كردم...يعني تو اولين پروژه asp ام يه انجمن خيلي ساده درست كردم كه به هر حال انجمن و كار ميكنه...اگه تصميم گرفتي بنويسي بگو...تا بهت بگم...اما خوب آقاي اميد قطعا بهتر ميتونند كمكتون كنند....فقط خواستم بگم كه ميشه...فقط بايد شروع كنيدش... :lol:
bluestar

با سلام
جناب bluestar_58 اگه ميشه اين سورس انجمن ساده اي كه با asp درست کردی رو به ما بدی ممنون میشم. چون لازمش دارم می خوام آپلودش کنم.
به ایمیل زیر اگه میشه سورس انجمن تون رو برای من بفرستید !!!!
ممنون
هر كي سورس داره بفرسته ممنون البته فارسي
مجيد آنلاين كه آخرشه.
توپه.
[email protected]
:wink:

bluestar_58

Member
سلام
باشه ميفرستم..فقط انجمن من databasesh با sqlserver درست شده..وبراي يك انجمن 2 تا جدول لازم داريد..(يعني من اينجوري كار كردم)توي يك جدول خود يك topic جديد را نگه ميدارم و توي يك جدول ديگه جوابها را..كه از طريق يك كليد خارجي ميفهميم كدوم جواب مال كدوم topic ..اگه بيشتر از يك انجمن ميخواهيد يك جدول ديگه(شايدم بيشتر...هنوز بهش فكر نكردم)لازم داريد..يكيش كه حتمي..براي نگه داشتن ليست انجمنها...
حالا اگه اصلا با sql كار نميكنيد بگيد براتون access شده اش را ميفرستم..

در ضمن اگه با unicode كار بكنيد فارسي نوشتن هيچ كاري نداره...sql هم با unicode مشكلي نداره..اما access را مطمپن نيستم؟؟؟؟
موفق باشيد...
bluestar

aminem

Member
omidak جان خيلي ممنون از جوابتون ببخشيد من دير ديدم جوابتون رو.

با سلام
جناب bluestar_58 اگه ميشه لطف كنين زودتر اين سورس اي اس پي تون رو برام بفرستيد.
ببخشيد يك سوال ديگه داشتم اگه من اين برنامه شما رو آپلود كنم اشكال نداره.
موفق و پيروز باشيد....
[email protected] :wink:

bluestar_58

Member
نه اشكال نداره...آپلود كنيد
دنيا دنياي open source ببخشيد كه دير شد..آخه بايد يك كم تغييرش بدم تا بتونيد راحت ازش استفاده كنيد..ولي تا فردا براتون ميفرستم..
موفق باشيد

ممنون از اينكه سورس تون رو در اختيار من گذاشتيد يك سايت هم مي خواستم كه اي اس پي و اكسز رو ساپورت كنه سراغ داريد بنويسيد ممنون :lol:

با سلام
من ايميل تون رو دريافت کردم و خوندم و فايل زيپ رو هم گرفتم الان من خيلي اينترنت ندارم
اگه ميشه شما اين جدول ها شو کامل کنيد و کامل شو برام بفرستيد راستي وقتي من که
مدير سايت هستم وارد سايت ميشم ريس سايت رو خودش مي شناسه .... يعني من اگر بخوام
مطلبي رو پاک بکنم آزادم.
خيلي فورم جالبي بود فقط اگر ممکنه براتون امکان داره کاملش بکنيد ويکم قشنگ ترش
هم بکنيد(( مثلا يکم شکلک و عکس بهش اضافه کنيد)) (( راستي من جايي که شما اون
انجمن رو آپلود کرده بوديد ديدم در بخشي که براي ارسال مطلب بود نمي شد فارسي نوشت
اگه ممکنه اين بخش رو مثل بخش ارسال مطلب مجيد آنلاين بکنيد تا قشنگتر و بهتر بشه ))
(( و اگر بتونين تعداد بازيد کنندگان از هر پست رو هم روي انجمن قرار بديد ديگه عالي تر ميشه ))
و به من کامل شو ايميل بزنيد ممنون الان که اينترنتم تموم بشه لطفا تا دو
سه روز ديگه کاملش بکنيد برام بفرستيد. ((( قشنگ تر وبهتر ممنون )))
ببخشيد من چند تا ايراد از انجمن شما گرفتم اميدوارم درستش کنيد و
برام ايميل بزنيد .
موفق و شاد و پيروز باشيد ... ((( حتما ايميل بزنيد و کامل شو برام بفرستيد ممنون )))
در آخر هم از شما متشکرم...... ممنونم.......
ببخشيد از اينکه اينقدر پر حرفي کردم... (( ببخشيد از اينکه شما رو تو زحمت انداختم ))
راستي داشت يادم مي رفت يک هاست خوب هم مي خواستم که اي اس پي و اکسز رو
ساپورت بکنه. (( اگر سايت FTP باشه که خيلي توپ ميشه ))
ايميل من : [email protected]
:p

bluestar_58

Member
c

سلام...
اينكه بيريخت بود براي اينه كه من اصلا از گرافيك خوشم نمي آد و اون سايت هنوز رسما اعلام نشده..و گرافيستهامون دارن روش كار ميكنند..ديگه اينكه كي ميگه فارسي نميشه....؟؟؟؟اگه سيستم شما يونيكد را ساپورت كنه فارسي هم ميشه...ولي حالا يك نگاه ديگه ميكنم..در ضمن...من گفتم كدمو ميدم...خودم هم از خيليها كمك گرفتم براي همين هر چي خودم بدونم در اختيار ديگران ميزادم ولي نگفتم كه ميشينم براتون l design ميكنم :lol: :) :D :wink: ..شوخي كردم....جدولها را ميفرستم ولي ديگه customiz كردن و طراحي با شما.... :) ..براي فارسيش هم حالا يك فكر ميكنم..آقاي اميد شما هم اگه وقت كرديد يه سر به اون آدرس بزنيد ببينيد..مشكل فارسي اش چيه...ممنون ميشم..
با تشكر
اميدوارم ناراحت نشده باشي دوست عزيز :lol:
bluestar

sirvan

Member
سلام
منم مثل اون دوستمون میخام از دنیای open source یه نصیبی برده باشم
لطفن منو بی نصیب از اون سورس کذایی نذارین
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا