چطوری زیر نویس بسازم

pythoN

Active Member
سلام بچه ها من اولین بارم اینجام . .. به خاطر این سوال که ممنون میشم جواب بدین .
یه زیر نویس ساده که اول قرار یه لوگو روشن و خاموش بشه بعدزیر نویس بیاد و رد بشه خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین .
در ضمن به نظر شما میشه این زیر نویس رو بدون فیلم ساخت تا بعد روی فیلم دلخواه قرار بگیره .
یه دنیا ممنون .

NAKOOT

Well-Known Member
والا من پریمیر کار نیست ولی بخاطری کاری چند روزی ازش فیض بردم ...
F9 رو بزن و توی صفحه باز شده متنت رو بنویس ... Ok کن بعد راحت می تونی متن رو جابه جا کنی بیاری زیر فیلمت به عنوان زیر نویس ...
لوگو هم که می تونی لوگوت رو باز کنی ... توی یه لایه بندازی و افکت دلخواه رو بهش بدی ...
شرمنده ،می گم چون پریمیر کار نیستم در همین حد اطلاعات داشتم ...
موفق باشی ...

Zero.v

New Member
شما میری یه Ulead studio 10.0 می خری قسمت title تنظیمات رو انجام میدی کارت راه میفته

تايتل

سلام
بستگي داره كه با چي بخواي تايتل بسازي؟
همونطوري كه دوستمون گفت ساده ترين راهش با يوليد است
اما اگه بخواي با پريمير كاركني بره اينكه لوگوت خاموش روشن بشه مي توني از تغيير مداوم opacity استفاده كني
و براي تايتلتم اونو تو قسمت تايتل پريمير تايپ كن و خاصيت crawl بهش بده تا زير صفحت حركت افقي كنه
بعدشم مي توني از ش خروجي بگيري و بعدا دوباره به عنوان يه لايه ازش استفاده كني

pythoN

Active Member
مرسی از همگی شما یه برنامه ی جدا برای اینکار سراق ندارین . ممنون

omidcool

Member
این کار با استفاده از پرمیر خیلی راحت میشه. برای این کار کلیک کن روی: File/new/ Titel اسم تیتل رو بده بعد اون رو روی اون قسمتی که میخای بالاتر از تمام لایه ها بزار
من به ترتیب تصویر ها رو اینجا میزارم
1.JPG

2.JPG

3.JPG

pakzad

New Member
من اين کارو کردم و يه سوال واسم پيش اومد من ميخوام زير نويس ازاول گوشهي سمت چپ بيرون بياد طوري که در ابتدا هيچ چيز از زيرنويس پيدا نباشه.بدش آروم بيرون بياد و از گوشه ي راست تصوير بيرون بره

ali_n1365

Member
برادر از After Effects استفاده کنید. ساخته شده برای این کار. موقع خروجی گرفتن هم Alpha رو انتخاب کنید که بتونید روی فیلم دیگر ادغام کنید.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
پايتون جان . مشكل شما تو پريمير حل ميه.
براي درست كردن تايتل با متن توي پريمير قبلا يه مقاله نوشته بودم نزديك 1/5 سال پيش . برات آماده مي كنم و مي فرستم .اگر هم عجله داري بگو برات كامل بگم . آي دي مو كه داري
براي مشكل ديگت يعني استفاده در يه فيلم ديگه . چرا كه نشه . خوبم ميشه به شرط اينكه فيلم ديگه رو هم توي پريمير ويرايش كني . براي اينكار و كلا كارايي از اين دست بايد دست به دامن سكانسهاي تو در تو بشي كه واقعا كامل و مناسبن و بدرد بخور . خواستي بگو تا برات كامل بگم

gigamax

سلام .اينم آموزشي كه گفتم و قولشو داده بودم . البته اينو من بيشتر از يك سال پيش نوشتم . اگه ناقص بود ديگه ببخشيد
براي اون سكانسهاي تو در تو هم اگه خواستين اطلاع بدين براتون يكي بنويسم

پیوست ها

• Primier.zip
    292.6 کیلوبایت · بازدیدها: 81

pythoN

Active Member
متین جون دمت گرم .
از بفیه ی بچه ها هم تشکر میکنم . خیلی ممنون که مشکل بنده رو حل کردید و کلی حال اعطا نمودید .

gigamax

پايتون جان اينم يه آموزش ديگه براي چشمك زدن متن و حركتش توي كادر.
مرسي از همتون

پیوست ها

• Premiere Learning.zip
    757.1 کیلوبایت · بازدیدها: 71

جدیدترین ارسال ها

بالا