چطوری آگهی در فروم خودم بذاریم

سلام به همه دوستان من یه فروم از سایت مجید آنلاین یعنی همین جا دانلود کردم ونصبش هم کردم اگه بخوام مثل همین فروم با لا و پایین فروم تبلیغ بذارم باید چیکار کنم و کجای کنترل پنل برم ؟
ممنون از همه

Parham

Well-Known Member
جستجو قبل از پرسش ! میتونی‌ از سیستم تبلیغات همین سایت یعنی‌ PHP Ads New استفاده کنی‌ ...

آقا من نتونستم این آدرس و باز کنم ؟ اگه می شه همین جا یه توضیح مختصر بدین

ali313

Member
اکثر اسکریپتها فایلی به نام Header دارن که میتونی اونو دست کاری کنی

siavashmusic

Active Member
دوست عزیز شما دقیقا چی میخوای یک تبلیغ یا تبلیغات با دامنه وسیع؟!!
1-اگه تبلیغات با دامنه وسیع میخوای میبایست همین برنامه مدیریت تبلغات رو که بالا معرفی شده استفاده کنی.....
2-اگه فقط چندتا بنر داری که میخوای در قسمت بالا پایین بصورت پاپ آپ و ... غیره نمایش بدی(که من باتوجه به دردسرهایی که اون برنامه مدیرت تبلیغات داری روش دوم رو پیشنهاد میکنم) و بصورت راندوم پدیدار بشن من استفاده از هک رو پیشنهاد میکنم که بهترین را و کارآمدترین راه توی این سطح هست

اگه جوابت مثبت بگو برات چندتا مد خوب تبلیغات بزارم

reza_pa48

Active Member
siavashmusic گفت:
1-اگه تبلیغات با دامنه وسیع میخوای میبایست همین برنامه مدیریت تبلغات رو که بالا معرفی شده استفاده کنی.....
2-اگه فقط چندتا بنر داری که میخوای در قسمت بالا پایین بصورت پاپ آپ و ... غیره نمایش بدی(که من باتوجه به دردسرهایی که اون برنامه مدیرت تبلیغات داری روش دوم رو پیشنهاد میکنم) و بصورت راندوم پدیدار بشن من استفاده از هک رو پیشنهاد میکنم که بهترین را و کارآمدترین راه توی این سطح هست

آقا بذار که منتظریم.
البته اگه میشه چند تا بذار و بگو که دردسر کدومشون از همه کمتره و کدومشو راحت می شه منیج کرد
ممنون

reza_pa48

Active Member
siavashmusic گفت:

آقا بذار که منتظریم.
البته اگه میشه چند تا بذار و بگو که دردسر کدومشون از همه کمتره و کدومشو راحت می شه منیج کرد
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا