چطوري ميتونم براي وبلاگم عضو بگيرم

kadir

New Member
چطوري ميتونم براي وبلاگم عضو بگيرم البته با اي اس پي
لطفآ برام كدش بنويسين
من توي بلاگفا يك وبلاگ دارم

آخرین ویرایش:

||SIAVASH||

Member
شما خودتون هاست دارید یا از وبلاگ های پرشین بلاگ یا ... استفاده میکنید

bache +

Well-Known Member
با خبر نامه سایتهایی ایرانی زیادی هستند که بهتون امکان داشتن خبرنامه و عضو گیری رو میدن

d@nial

Well-Known Member
kadir گفت:
چطوري ميتونم براي وبلاگم عضو بگيرم البته با اي اس پي
لطفآ برام كدش بنويسين
من توي بلاگفا يك وبلاگ دارم
نامربوط به برنامه هاي مديريت وبلاگ

شما میخوای اعضاتون چه کارهایی انجام بدن؟

bache +

Well-Known Member
ببخشید قبل از اینکه تاپیکتونو ادیت کنید یه چیز دیگه گفته بودید و الان یه چیز دیگه؟؟؟

kadir

New Member
من توی بلاگفا وبلاگ دارم و میخوام کسی که میخواد عضو شه اطلاعاتش رو برام بفرسته و این اطلاعات تو یک بانکی که اون بانک رو هم ندارم ذخیره بشه(لطفآ در مورد بانک هم بگین مثلا میتونم با access طراحیش کنم؟)البته این کار رو با asp انجام بده در واقع یه جور فرم ارتباط با کاربر

Mecho

Member
vahidmom گفت:
سایت وبگذر این کارو میکنه

www.webgozar.com

شما فرمودین سایت وبگذر این کارو میکنه توی خودش هم نوشته که با عضو شدن میتونید قسمت عضو گیر ی برای وبلاگتون داشته باشید .. اما من پیدا نمیکنم کجاش یه همچین سیستمی هست .. ممنون میشم راهنمائیم کنید .
مرسی

bache +

Well-Known Member
1.به تاریخ تاپیک دقت کنید!
2.تو سایت وبگذر عضو شید وارد کنترل پنل شید آخر صفحه نوشته خبرنامه اول یه خبر نامه ایجاد کنید
3.کدشو بزارید تو وبلاگتون همین

Mecho

Member
bache + گفت:
1.به تاریخ تاپیک دقت کنید!
2.تو سایت وبگذر عضو شید وارد کنترل پنل شید آخر صفحه نوشته خبرنامه اول یه خبر نامه ایجاد کنید
3.کدشو بزارید تو وبلاگتون همین

ممنونم از راهنمائیت . درستم میگی من بی دقتی کردم تاریخ رو ندیدم .
اما در مورد عضو گیری سایت وبگذر فقط ایجاد خبر نامه میکنه و برای اون عضو میگیره . من از میهن بلاگ استفاده میکنم که به صورت دیفالت این کار رو میکنه و در قالب های خودش این بخش رو داره .
من میخوام کاری بکنم که بازدیدکننده ها تا عضو وبلاگ نشدند و رجیستر نکردند به دانلود ها که در ادامه مطلب هست دسترسی نداشته باشند ....

ممنون میشم اگه دراین مورد اطلاعاتی دارید و وقتش رو من رو راهنمائی کنید .
مرسی

bache +

Well-Known Member
دوست عزیز باید برای اون هزینه کنید و یه مقدار فضا بگیرید و یه برنامه وبلاگ نصب کنید که مامبو و ورد پرس تایید میشه شما با هزینه حدود 10-12 تومن میتونید یه سایت شخصی دات کام داشته باشید که عضو بگیره والا ارزش این کارو نداره که بشینیم باسه میهن بلاگ برنامه ریزی و برنامه نویسی کنیم باز اگه اطلاعات بیشتر خواستی من در خدمتم

Mecho

Member
bache + گفت:
دوست عزیز باید برای اون هزینه کنید و یه مقدار فضا بگیرید و یه برنامه وبلاگ نصب کنید که مامبو و ورد پرس تایید میشه شما با هزینه حدود 10-12 تومن میتونید یه سایت شخصی دات کام داشته باشید که عضو بگیره والا ارزش این کارو نداره که بشینیم باسه میهن بلاگ برنامه ریزی و برنامه نویسی کنیم باز اگه اطلاعات بیشتر خواستی من در خدمتم

بازم مرسی از راهنمائیت ...
اگه اینجور باشه که شما میگی واقعا ارزشش رو نداره برای میهن بلاگ آدم زحمتی بکشه . راستش این اولین تجربه من بود و زیاد هم به این چیزا وارد نیستم .
اما یه سوال > من یه وبلاگم مربوط به دانلود هست .برای یه سایت اینجوری داشته باشم با تمام شرایطی که میخوام مثل عضوگیری و .... باید چه فضایی رو داشته باشم ؟؟؟
بعد اینکه من ایران نیستم و اینجا قانون کپی رایت هست . وبلاگ رو مطمئن بودم نمیتونن چک کنن و بخوان اذیتی بکنند اما سایت رو نمیدونم . که اصلا اگه ازایران این دومین رو داشته باشم میتونن چک بکنن و کلا سیستم چی هست در این مورد ؟؟
راستش کسی رو اینجا دیدم که برای اینکه یه سایت برای دانلود داشت اونم نه خیلی به روز ریختن و جمع کردن و الان 1سالی هست خبری ازش نیست ...
ممنون میشم راهنمائیم کنید . مرسی که وقت هم میزاری.

bache +

Well-Known Member
والا به نظر من شما 50 مگابایت بگیری بسته!!البته بستگی داره چون رو هر هاستی نمیشه برنامه و اهنگ گذاشت!!!!اگه بتونی روی هاستهای رایگان اپلود کنی خبه!ولی اگه میخوای رو هاست خودت برنامه بریزی برای شروع 200 مگابایت خوبه!
شما وبلاگ دارید!!!در اصل یعنی هرکی اسم سایتتون رو بزنه میره رو یه سیستم وبلاگ مثل مامبو برای کپی رایت هم هاستت رو از ایران بگیر!!!نه ایران اگه سایتت زیاد+18 نباشه گیر نمیدن نه نترس سایت دانلود رو کاری ندارن شما تو سایتت حرف سیاسی نزن زیر 18 سال حرف بزن هیچ کارت ندارن مطمئن باش!
باز سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

Mecho

Member
bache + گفت:
والا به نظر من شما 50 مگابایت بگیری بسته!!البته بستگی داره چون رو هر هاستی نمیشه برنامه و اهنگ گذاشت!!!!اگه بتونی روی هاستهای رایگان اپلود کنی خبه!ولی اگه میخوای رو هاست خودت برنامه بریزی برای شروع 200 مگابایت خوبه!
شما وبلاگ دارید!!!در اصل یعنی هرکی اسم سایتتون رو بزنه میره رو یه سیستم وبلاگ مثل مامبو برای کپی رایت هم هاستت رو از ایران بگیر!!!خواستی میتونم اسپانسرت شم!نه ایران اگه سایتت زیاد+18 نباشه گیر نمیدن نه نترس سایت دانلود رو کاری ندارن شما تو سایتت حرف سیاسی نزن زیر 18 سال حرف بزن هیچ کارت ندارن مطمئن باش!
باز سوالی بود در خدمتم

آقا ممنونم از راهنمائیت .
منظورت رو از اسپانسر شدن نفهمیدم ... بعد اینکه من ایران نیستم از اون لحاظ هم گیری ندارم که سیاسی حرف بزنم یا 18 به بالا .. با اینکه اصلا اهل این حرفها هم نیستم ...

من منظورم کپی رایت اینجا بود که اگه من دومین از ایران داشته باشم دیگه نمیتونن اصلا چک کنند دیگه با اینکه آی پی من مال خارج هست ؟؟؟؟ همین
مرسی به هرحال

bache +

Well-Known Member
من منظورم کپی رایت اینجا بود که اگه من دومین از ایران داشته باشم دیگه نمیتونن اصلا چک کنند دیگه با اینکه آی پی من مال خارج هست ؟؟؟؟ همین
نه اصولا هیچ ربطی به هم نداره نه اینطرف میتونه کاری نه اونطرف !!اگه اون موضوعات رو رعایت کنید حله
من فک کردم شما نمیتونی از ایران هاست بخری اونو گفتم

دوست عزيز
معمولا به خاطر يه سايت و وبلاگ چنين پيگيري نمي كنن مگر اينكه مسأله جدي باشه و شاكي خصوصي داشته باشين.
از لحاض پيگيري هم اگه بخوان 3 روز بيشتر طول نميكشه پيداتون كنن ولي شما اصلا نگران نباشيد چون اين كارارو واسه هكرا و ويروس نويسا مي كنن نه واسه كپي رايت.

جدیدترین ارسال ها

بالا