چطوره كارهاي قشنگي رو كه تو swish بلديم به هم ياد بديم!

khandakhand

New Member
چطوره كارهاي قشنگي رو كه تو swish بلديم به هم ياد بديم! اكه موافقيد بسم الله تا روي اين mx كارها كم بشه :?:

khandakhand

New Member
من اين تاپيك رو باز نكرده ام كه در مقابل دوستان عزيز swish كارم ادعايي بكنم ولي بدونيد كه هر كاري رو كه اين جا قرار بديد قدمي در كم كردن روي زياد MX كار ها برداشته ايد :arrow:

khandakhand

New Member
اين هم افتتاحيه من
هر كسي كه قبل از نگاه كردن اصل فايل از اجرا كردن اون راهي براي ايجاد چنين افكتي به نظرش مي رسه اعلام كنه البته توسط swish وگرنه كه MX معلومه نمي تونه!

khandakhand

New Member
اولا كه اين هم نسخه swi كار بالايي !!!
دوما كار بعدي كه معرفي مي كنم منوي پايين افتادنيي هست كه خودش با كنار رفتن موس با افكت جمع مي شه
سوما آقا مسيح رقابت لازمه پيشرفته و وظيفه يك مدير(در اينجا مدير اين تاپيك) ايجاد رقابته
پس فكر نكنيد كه من هم عقده flash mx رو دارم من هم هر وقت لازم باشه از اون استفاده مي كنم ولي تا حالا براي من swish ارزش كار كردن رو داشته
كار هايي كه با swish انجام دادم هم اكثرا پروژه هاي دانشگاهي بوده كه از بهترين كيفيت به همراه چندين موسيقي در هر كدوم بهره بردم كه خود به خود امكان فرستادن به روي اينترنتش رو از من گرفته!

f_mostafa_f

Active Member
دستت درد نكنه و خسته نباشي...

خوب بودن....

ولي ما نفهميديم كه تيريپ كله يا آموزش؟؟؟(شوخي)

khandakhand

New Member
اين هم منوي پايين افتادني
البته اين در واقع بخشي از يك cd تبليغاتي هستش كه قبلا ساختم

khandakhand

New Member
شرمنده اشكال از مجيد آنلاينه ببينيد چي ميگه:
Sorry, but the maximum filesize for all Attachments is reached. Please contact the Board Administrator if you have questions.

khandakhand

New Member
khandakhand گفت:
شرمنده اشكال از مجيد آنلاينه ببينيد چي ميگه:
Sorry, but the maximum filesize for all Attachments is reached. Please contact the Board Administrator if you have questions.
خوب پس بعدا و دوباره
شما هم هر چيز جالبي به نظرتون مي رسه بفرستيد شايد باسه شما error نده

mosi20

Active Member
مي توني از يه هاست خوب و مجاني استفاده كني مثل خود من كه از سايت www.freewebs.com استفاده ميكنم
در ضمن ما منتظر اون كارهايي كه گفتين هستيم (البته اگه به پاي كار هاي من برسه)

khandakhand

New Member
آقا اولا مرسي سايت خوبي بود توش ثبت نام كردم
و منتظر هم باش كارهاي بدي نيست

khandakhand

New Member
خوب دوباره سلام
مثل اينكه فكر كرده بوديد من فقط مي خوام بازار گرمي كنم
باشه ولي اين هم اون منويي كه گفته بودم
كار بعدي كه معرفي خواهم كرد اسكرول براي متنه

[flash width=300 height=250:fbed68aaa4]http://www.freewebs.com/np1o1/np%2Dmeno.swf[/flash:fbed68aaa4]

اين هم نسخه SWI براي هرجور ويرايش كه دوست داريد:
SWI version

f_mostafa_f

Active Member
خوب بود و ممنون...

آقا يه چيزي من همين جا بگم::
من از همه اينها بعدا استفاده ميكنما...

از همين الآن اجازشو بگيرم....

khandakhand

New Member
f_mostafa_f گفت:
خوب بود و ممنون...

آقا يه چيزي من همين جا بگم::
من از همه اينها بعدا استفاده ميكنما...

از همين الآن اجازشو بگيرم....
آقا هيچ اشكالي نداره اصلا هدف من هم همين بود كه اين جا كارهاي قابل استفاده براي همديگه رو بزاريم.
ما رو هم يادتون نره !!!!!!!

Jasmine

Member
چرا پس هيچ كس راجع به اموزش چيزي نمي گه همش كه show off شد بابا من ميخوام ياد بگيرم!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا