پشتیبانی چشم در برابر چشم

madmaster_3d

Well-Known Member
به نام خدا

سلام دوستان
خوبید؟
از آخرین کاری که گزاشتم خیلی وقت میگزره و دلیلش این هستش که کلا مثل همیشه کم کار می کنم ( هم تنبلی هم وقت :cool: )
من چندین ماه پیش شروع کردم به یادگیری زبراش و کلا 3تا کار ساختم.(کلا 2 ماه فکر کنم زبراش کار کردم رو هم . الانم فعلا دوباره کار نمی کنم). یکی اون پرنده ها که شرکت دیجیتال توترز یاد میده. یکی هم این هستپاهه . البته بعدش یک دایناسور هم ساختم.
ولی

این کار رو به این دلایل گزاشتم

1. از نظر مدلینگ 100% مثل اون نساختم

2. از نظر تکسچر و شیدرسازی اون توی زبراش و مایا و با فت اس اس مایا انجام میده ولی من با زبراش و فت اس اس مکس انجام دادم. که گزینه ها زمین تا آسمون فرق داره و راستش رو بخواید اولین تجربه من با این متریال بودش که بعد از کلی ور رفتن به گزینه ها و کلی رندر تست تونستم به یک شیدر مناسب دست پیدا کنم

3. از نظر نورپردازی اون آموزش یک نورپردازی ساده ای انجام میده ولی من از نظر پردازی 3 نقطه ای همراره با ای بی ال استفاده کردم و روی نورپردازی کار خیلی کار کردم. میتونید روی کار نورپردازی حرفه ای که انجام شده رو ببینید.

4.اون فقط یک لایه زدپ اضافه رنر گرفت و یک امبینت ولی من با خود رندر 13 لایه رندر گرفتم و تو فتوشاپ کامپوزیت رو انجام دادم

خلاصه اگر کاری که آموزش انجام میده و کار من رو مقایسه کنید زمین تا آسمون فرق داره

این کار دومین کار زبراش من هستش و اولین تجربه من در متریال اس اس و همینطور کار با دیسپلیس مپی که از زبراش به مکس آورده شده. تجربه جالبی بود. باید برنامه زبراش رو یاد بگیرم. به دوستان هم پیشنهاد می کنم زبراش کار کنند. برنامه فوق العاده ای هستش و خیلی کارها رو خفن تر و آسون تر میشه انجام داد.

امیدوارم از کار خوشتون بیاد. بعد از سی جی آرت این دومین سایت ایرانی میشه که کارم رو دارم میزارم
منتظرات نظرات سازنده شما دوستان گلم هستم
مرسی و موفق باشید :mad:

پیوست ها

• Octopus-&-Fish-+-Post-Pro.jpg
    Octopus-&-Fish-+-Post-Pro.jpg
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 137
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دادا خبیو؟
والا من اموزش رو ندیدم
ولی کارت قشنگ شده
اگه دوست داری بیشتر تمرین کن تا حرفه ای بشی

زی براش نرم افزار فوق العاده ای هست

دسته مارم بگیر

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دادا خبیو؟
والا من اموزش رو ندیدم
ولی کارت قشنگ شده
اگه دوست داری بیشتر تمرین کن تا حرفه ای بشی

زی براش نرم افزار فوق العاده ای هست

دسته مارم بگیر

سلام بر مهران جان
خوبی؟
بابا شما خودت اوسایی
آره. یکمی کار کردم دیدم خیلی برنامه خریه بعد یکدفعه تنبلی اومد سراغم دیگه یک مدت کلا تری دی کار نکردم ( حالا اون موقعش هم کار می کنم روزی 2 3 ساعت شاید باشه =)) )
مرسی. چشات قشنگ میبینه. آموزش رو تو سایت دیجیتال توترز خود کار رو می تونی ببنی و مقایسه کنی. منظور رندرش رو
بازم مرسی نظر دادی ^^

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خوبه ایدش. ولی شیدرش رو بیشتر باید روش وقت بذاری. یه کم سادس.

madmaster_3d

Well-Known Member
خوبه ایدش. ولی شیدرش رو بیشتر باید روش وقت بذاری. یه کم سادس.
البته ایدش از خودم نیست ولی نورپردازی و شیدر و ... از خودمه
شیدرش رو زوم کنی بهتر خودش رو نشون میده
ولی راست میگی بهتر هم میشد
مرسی از حضورت و نظرت

جدیدترین ارسال ها

بالا