چرا هاستینگ تو ایران پیشرفت نمیکنه

A-750

Active Member
دیگه اعصاب من داره خورد میشه
هر روز یه کلاهبردار جدید هر روز یه دردسر جدید
هر روز یه تاپیک با عنوان
فلانی کلاهبرداره
کسی از فلانی خبر نداره ...

خب مشکل اینجاست که خارجی ها هاست با کیفیت و امکانات برابر این 65000 تومنی رو میدن 6500
درست نمیگم؟
دلیل : تو ایران اونی که شرکت میزنه فقط فکرش پیشه پوله بیشتره و چون رقابتی هم وجود نداره و از همه مهم تر وقتی از یه کارخونه بیچاره واس طراحی یه سایت خیلی ساده ثبت یه دومین آی ار و 100 مگ هاست میان 5-6 میلیون تومن میگیرن چه توقعی دارید؟؟؟؟؟
تو اینجا همه فکر چاپیدن این و اون هستن
و چون د کشور اینترنت نداریم و مردم هم از همه جا بیخبر فکر میکنن بره سایت داشتن باید 5-6 میلیون خرج کرد
ولی در خارج رقابت هست و مردم هم اینترنت دارن و قبل خرید حداقل تو گوگل یه سرچ جزیی انجام میدم
یه بار با هویت یه صاحب کارخونه که از هیچی سر در نمیاره زنگ زدم به تنها شرکت هاستینگ اینجا
صداشو ظبط میکردم (که کاش میکردم) و میززاشتم اینجا همتون از خنده روده بر می شدید
حالا با این اوضاع توقع پیشرفت داریم؟
دلال بازی هم که بیداد میکنه
شرکت هست تو خود این فروم (اسم نمیبرم) شماره ثبتش مال یه جا دیگه است و هیچکی هم نرفته از رزونامه رسمی چک کنه )
افراد شخصی هم که ماشالله ابتدایی - راهنمایی - (و در اینده ای نزدیک کودکستان) وارد کار هاستینگ شدن
به خاطر 30-40 نومن کلاهبرداری میکنن
یه ریسلر ساده گرفتن و ماهانه هاست سالانه میفروشن و فوری در میرن
مردم هم ازر هاستینگ ناراضی میشن
اگه پیشرفت نمیکنیم دلیل دیگه ای براش میبنید؟

mehriz

Active Member
سلام
دوست عزیز مشکل این است که تو این کار همه زیر اب و ریشه زنی میکنند.اگر واقعا رقابت سالم وجود داشت پیشرفت چشم گیری هم داست هاستینگ ایران.
و ای کاش هر مشتری و فروشنده واسه کاری که انجام میدن ارزش قائل بودن.
موفق باشید

p30room

Member
سلام
من هم با بعضی از گفته های شما موافقم مخصوصا :
هر روز یه تاپیک با عنوان فلانی کلاهبرداره
که متاسفانه بیشتر این تاپیک ها هم ساختگیه تو این دوران شما می تونید مثل آب خوردن با ایمیل شخص مورد نظرتون به هر کجا که دلتون بخواد ایمیل های جعلی بفرستید که متاسفانه مدرک بیشتر این تاپیک های ساختگی ایمیل هست
افراد شخصی هم که ماشالله ابتدایی - راهنمایی - (و در اینده ای نزدیک کودکستان) وارد کار هاستینگ شدن
به خاطر 30-40 نومن کلاهبرداری میکنن
در مورد قیمت فکر می کنم اشتباه می کنید من تو یکی از فروم ها دیدم که دو نفر به خاطر 5000 تومن به همدیگه فحش میدادند
الان شما اگه به بیشتر این سایت ها سر بزنید می بینید قیمتهای نجومی قرار دادند بیشتر مدیران این سایت ها هم افراد متخصص این رشته نیستند
موفق باشید

جدیدا تایپیک ها رو هم کپی میکنند
توی یک انجمن دیگه من به همیچین تایپیکی جواب داده بودم الان دیدم جواب من نیست متوجه شدم

nimafire

find / -name Support > u
م عذرمیخوام اما یک سری نکاتی رو در کنار دوست عزیز A-750 متذکر میشم.

باند بازی.

چیزی که حرفه ای بودن رو زیر سوال میبره و من بسیار بسیار شاهدش بودم.
هم در همین انجمن و هم در webhostingtalk.ir

pardisgroup

Active Member
نمونه بارز باند بازی اینه که ... من به حذف شدن تایپیک هک شدن نگاه روشن پارس اعتراض می کنم (اعتراض غیر مستقیم) بعد منو بن می کنند. حالا دارم برای نگاه روشن پارس ...

جدیدترین ارسال ها

بالا