چرا فقط 3dmax

Qeu

Member
سلام به دوستای عزیز
من خیلی وقته که با اتوکد کار میکنم ولی واقعا نمیدونم چرا همه بچهای اتوکد کار با 3dmax سه بعدی میکنن
در حالی که خیلی برنامهای دیگه هم هستن که واقعا عالین مثلا cinema 4d خیلی محیط جدید خیلی سریع و خیلی
قویه این لینکو ببینید
http://vrayc4d.com/gallery/interior/
مخصوصا در بازار کار
اگه در هر زمینش مشکلی داشتیت در خدمتم

vector1

New Member
مهمترین دلایل:
۱- سازگاری کامل با autocad
2- قابلیت مقیاس دهی دقیقتر در modeling و وجود spline دقیقتر

Qeu

Member
سلام
سلام به دوستای میلیمتری به نظرمن وقتی جسمی رو به صورت شبیه سازی درست بکنید خیلی از قوانین بهم میخورن مثلا مقیاس شما با یک reflect کل مقیاس بهم میزنید و یا با camera زوایه چشم تقربا 190 درجه که در برنامهای نمیشه این زاویه رو درست کرد
من تجربه خودم نسبت به برنامه های شبیه سازی به این شکله شما هرچقدر هم خوب بخواید کار کانید فقط از 30 درصد 3مکس استفاده میکنید البته در شبیه سازی معماری استفاده از فرمانهای تودر تو مکس و محیط نچندان جذاب منو سوق به کار کردن برنامهای دیگه انداخت باز تجربه برنامه c4 بد نیست قدرت رندر عالی و از همه مهمتر سریع
محیطه جذاب و قدرتهای بسیار برای مهندسین معماری
البته من هیچ وجه این دو برنامه قوی رو باهم مقایسه نمیکنم

خب یکی از دلایلش اینه که هم کد و هم مکس برای شرکت autodesk هستن و فرموناشون با هم همخونی دارن و یکی از مزایاش اینه که کسی کد بلد باشه خیلی راحت تر مکس رو یاد میگیره یا بالعکس

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
اولا در مورد اتوکد
فایل های اتوکد در مقایسه با مکس خیلی خیلی سنگین تر هست اتوکد برنامه خطی هست و زیاد قابلیت مانور نداره که تو مکس خیلی کارا میشه در زمینه مدلینگ به خاطر نرمیت انجام داد
و اما قسمت دوم در مورد cinema 4d
ببینین دوست عزیز خیلی از نرم افزارها هنوز هم که هست ناشناخته مونده و این به دلیل آشنا نبودن و دیمی کار کردن با نرم افزارهاست که اینم به دلیل اینه که هم copy right وجود نداره و هم این کارها آکادمیک نیست که شما برید و با اون نرم افزار آشنا بشین و بدونین چی میخوایین و چه نرم افزاری رو انتخاب کنبد

shenashir

New Member
همین الان هم به هر سایت خارجی سر بزنید بیشترین میزان کاربر مربوط به نرم افزار 3دی مکسه. بیشترین میزان دسترسی به اطلاعات آموزشی و بیشترین سازگاری با نرم افزارهای معماری و انیمیشن رو داره. تو زمینه گیم و فیلم سازی هم بین 3 نرم ابزار اول در دنیا ست.
اگر معتقدید که سنما 4بعدی کاربرپسنده پس باید کابرای زیادی هم داشته باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا