چرا فتوشاپ me توو ویندوز سون فارسی نمی نویسه؟

ali abedian

Banned
سلام
فتوشاپ me توو ویندوز سون فارسی نمی نویسه

باید چیکارش کنم؟
البته فارسی خود ویندوز رو نصب کردماااااااااااااااااااااا .. persian
اگه این راهم اشتباهه بگین لطفا

منتظر راهنمایی شما دوستان

یا علی
:rose:

SPD

Member
تا اونجا كه بنده ميدونم نسخه هاي ME ريطي به نوع سيستم عامل نداره .. بخصوص كه سيستم عامل هاي ماكرو سافت ...

دو دليل داره ::

اول :: خودتون گفتيد . زبان فارسي نصب نباشه .

دوم :: نسخه فتوشاپ نصب شده واقعا ME نباشه ... به اسم ME دادن اما اون نيستش شايد.
اگه پك لرد8 داريد داخل DVD 6 فتوشاپ CS4 ME داره ميتونيد نصب كنيد . داخل MRT هم هست . كه نسخه هايي ارائه شده واقعا فارسي ساپورت هستن .

موفق باشيد :rose:

oyama19

Member
سلام
فتوشاپ me توو ویندوز سون فارسی نمی نویسه

باید چیکارش کنم؟
البته فارسی خود ویندوز رو نصب کردماااااااااااااااااااااا .. persian
اگه این راهم اشتباهه بگین لطفا

منتظر راهنمایی شما دوستان

یا علی

من الان ویندوزم 7 هستش (retail) و PHOTOSHOP CS4 فارسی روش نصبه.به راحتی هم کار می کنه.
اگه فونت فارسی داری، یه تستی بکن.مثلا zar و ...( از بس کرک می کنیم این نرم افزارارو که بیچاره ها هنگ می کنند!)
باید مطمون بشی که واقعا ME نصب کردی یا نه!
ولی در هر صورت با هر فونتی باید کار بده و فارسی بنویسه.
برای اطمینان، یه دونه فونت فارسی به نام (2zar )، برات پیوست کردم.(توی run تایپ کن fonts و اوجا paste کن: جهت راهنمائی)
بابای

پیوست ها

• Szar.zip
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

ali abedian

Banned
ای واااااااااااااااااااااااای پس از شانس منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad:
نه نرم افزار مطمئنا me هست .. ولی با این توضیحات شما احتمالا یه جایی از سون رو باید درست کنم برای فارسی ولی خب تووی عنوان هر صفحه باز شده در فتوشاپ فارسی مینویسه ولی تووی خود صفحه ش نمیشه.. یکی که میدونه دقیقا ایراد کار من چیه راهنماییم کنه.. ممنون میشم :cry:

ali abedian

Banned
سلام

من الان ویندوزم 7 هستش (retail) و PHOTOSHOP CS4 فارسی روش نصبه.به راحتی هم کار می کنه.
اگه فونت فارسی داری، یه تستی بکن.مثلا zar و ...( از بس کرک می کنیم این نرم افزارارو که بیچاره ها هنگ می کنند!)
باید مطمون بشی که واقعا ME نصب کردی یا نه!
ولی در هر صورت با هر فونتی باید کار بده و فارسی بنویسه.
برای اطمینان، یه دونه فونت فارسی به نام (2zar )، برات پیوست کردم.(توی run تایپ کن fonts و اوجا paste کن: جهت راهنمائی)
بابای

سلام

ممنون میشم حوصله کنید و از قسمت مربوط به فارسی کردن سون (از تنظیماتش) عکس بگیرید ببینم برا شما چطوریه که ماله من نیست.. اگر حال نداشتید که عب نداره غمی نیست .. همینقدر هم باید ممنون شما باشم

hhhhaaaa

Member
سلام

ممنون میشم حوصله کنید و از قسمت مربوط به فارسی کردن سون (از تنظیماتش) عکس بگیرید ببینم برا شما چطوریه که ماله من نیست.. اگر حال نداشتید که عب نداره غمی نیست .. همینقدر هم باید ممنون شما باشم

فتوشاپ منم سالم کار میکنه!
یه نرم افزار تو mrt هست که اینو نصب کنی و یه ریستارت کنی تنظیم میشه:wink:
5.33M
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود غیر مستقیم

ali abedian

Banned
فایل مشکوک میزنه دانلود نکردم .. ممنون میشم اسم دقیق فایل رو در ام آر تی معرفی کنی بهمون

hhhhaaaa

Member
فایل مشکوک میزنه دانلود نکردم .. ممنون میشم اسم دقیق فایل رو در ام آر تی معرفی کنی بهمون

مشکوک چیه عزیز

mrt 2010
DVD 2
برو تو DVD 2 و
بعد تو این پوشه
All Softwares on this DVD_
بعد تو پوشه ی زیر
Farsi keyboard , Fonts Vista
و اون فایلی که به اسم همینی که من گذاشتم هست رو نصب کن
اسم پوشه Farsi keyboard , Fonts Vista هست ولی واسه ویندوز سون هم کار میکنه!
همین
حالا چرا از راه اتوران نگفتم واسه اینه من از اتوران نصب رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده اتوران مشکل داره !

جدیدترین ارسال ها

بالا