چرا بلیط قطار بخریم؟

ثبات در قیمت بلیط قطار یکی دیگر از ویژگی هایی است که نمی توان از آن به سادگی عبور کرد. بلیط هواپیما و اتوبوس در زمانبندی های مختلف و مسیرهای گوناگون قیمت های متفاوتی دارند و این باعث شده تا مسافر دچار سردرگمی شود. اما در بلیط قطار چنین چیزی را مشاهده نخواهد کرد و به آسانی می توانید هزینه های سفرتان را برآورده سازید. رویداد۲۴ خاطرات خوب گذشته سفر با قطار در ذهن تمامی افراد حک شده است. اگر نیم نگاهی به گذشته بیاندازید، سفرهایی که با قطار صورت گرفته است، خاطرات شیرین تر و به یاد ماندنی تری نسبت به سایر وسایل نقلیه به جا گذاشته است. بسیاری از افراد با وجه به خاطرات گذشته هنوز هم بلیط قطار را برای سفرها خود انتخاب می نمایند.

چرا بلیط قطار بخریم؟


قطارهای فرسوده کنار رفته اند
مسافرت با این وسیله نقلیه با توجه به روی آوردن شرکت های حمل و نقل ریلی گوناگون تنوع های بسیار زیادی را به خود دیده است. دیگر از قطارهای فرسوده گذشته خبری نیست و مسافران می توانند با خرید بلیط قطار بهترین امکانات را در سفر استفاده نمایند. پیشرفت روز افزون قطار باعث شده تا مسافران روی به سفر با این وسیله نقلیه آورند. سفر با قطار مزیت های فراوانی دارد که در ادامه مطلب به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد.

"امروزه هر چند هنوز هم قطارهای بخار در گوشه و کنار جهان دیده می‌شوند اما دیگر دوران آن‌ها به پایان رسیده‌است. لوکوموتیوهای برقی یا دیزلی جدید به سوخت و نگهداری کمتری نیاز دارند. قطارهای لوکس و پیشرفته جای قطارهای قدیمی را گرفته اند. " (منبع)

4 ویژگی منحصر به فرد قطارها برای مسافرت

قطارها ویژگی های بسیار زیادی را با خود برای سفر به همراه دارند. در ادامه چند مزیت ان را به اختصار توضیح خواهیم داد.

صدرنشین در زمینه امنیت

مهمترین ویژگی یک وسیله نقلیه مناسب امنیت آن است. قطارها توانسته اند با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا امنیت مسافران را به خوبی فراهم کنند. قطار در بین وسایل نقلیه در صدر ایمن ترین وسیله نقلیه قرار دارد. در سفر با قطار نگران شرایط جوی، حوادث جاده ای و سقوط های پی در پی نباشید و با خیالی آسوده به سفر خود بپردازید.

هزینه اندک، امکانات بسیار

ثبات در قیمت بلیط قطار یکی دیگر از ویژگی هایی است که نمیتوان از آن به سادگی عبور کرد. بلیط هواپیما و اتوبوس در زمانبندی های مختلف و مسیرهای گوناگون قیمت های متفاوتی دارند و این باعث شده تا مسافر دچار سردرگمی شود. اما در بلیط قطار چنین چیزی را مشاهده نخواهد کرد و به آسانی می توانید هزینه های سفرتان را برآورده سازید. اگر یک مقصد هر سه وسیله نقلیه را پشتیبانی نماید، بیشتر افراد قطار را انتخاب می کنند. قطارهای توانسته اند جای خود را در سبد سفر مسافران باز نمایند. امروزه خرید بلیط قطار در اولویت اکثر خانوار ایرانی برای مسافرت های گوناگون قرار می گیرد. یکی از دلایل انتخاب بلیط قطار برای سفر قیمت ثابت آن است.

امکانات بی نظیر
امکانات در سفر یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه زیادی شود. در بین وسایل نقلیه این قطار است که تمامی امکانات مناسب را با خود به همراه دارد. رستوران، بوفه، سرو غذا، پیش غذا، انواع نوشیدنی های گرم و سرد، وسایل خواب وکیوم شده، کتاب، مجله، روزنامه، هدفون، سیستم های صوتی و تصویری برای تماشای فیلم و گوش دادن موسیقی از جمله امکانات قطارها به شمار می رود به مسافران می توانند از آن در سفر استفاده نمایند.

چرا بلیط قطار بخریم؟


خرید زمان
سفر با قطار اتلاف وقت بسیار کمی را با خود به همراه دارد. با انتخاب قطار در هر بازه زمانی که بخواهید میتوانید به راه آهن با هزینه اندک مراجعه کنید و به سفر خود بپردازید. در سفر با قطار خبری از بازرسی های بدنی و کلافگی های پشت گیت نخواهد بود. کافی است اندکی قبل از حرکت قطار در راه آهن حاضر باشید. سفر با قطار مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد، برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت تیک بان مراجعه کنید. سایت تیک بان یکی از معتبرترین سایت های فروش بلیط قطار است که تمامی بلیط های سیستم ریلی ایران را پوشش می دهد. با تیک بان سفری راحت و مطمئن را تیک بزنید.

خرید بلیط قطار
در بین سامانه های مختلف ارائه دهنده بلیط قطار این سایت های تیک بان، علی بابا، قاصدک و مستر بلیط هستند که گوی سبقت را از سایر سایت ها ربوده اند. اما در بین این سایت ها نیز این سایت تیک بان است که توانسته با ارائه بلیط قطار ارزان نسبت به سایر رقبا پیشه بگیرد. اگر می خواهید شیرینی سفرتان را چندین برابر کنید، رزرو بلیط قطار ارزان از تیک بان را فراموش نکنید. در تیک بان انواع بلیط قطار با قیمت های ارزان و اقتصادی در دسترس همگان است. برای خرید بلیط قطار از طریق این سایت کافی است کلمه تیک بان یا عبارت tikban را جستجو نمایید. شما همچنین می توانید در زمان پیش فروش بلیط قطار، بلیط خود را مدتها قبل از سفر رزرو کنید. منبع: رویداد24
 

جدیدترین ارسال ها

بالا