چرا برنامه کلک 2000 من مشکل داره؟

ali abedian

Banned
سلام
برنامه کلک 2000 من اصلا سیو نمیکنه متنی رو مینویسم.. نه به خود فرمت برنامه .. و نه به فرمت فایلهای خروجی قابل استفاده در برنامه های گرافیکی

Erfan

Active Member
در مورد ذخیره کردن فایل با پسوند خود کلک حتماً این کار رو میکنه و کمکی بیشتر دقت کنید
و اما در مورد استفاده در برنامه های گرافیکی، شما میبایست یک پرینتر مجازی ایجاد کنید که پسوند فایل های خروجی شما pdf باشه که وقتی وارد نرم افزار های گرافیکی میشود حکم یک فایل وکتور را انجام دهد.

Saeed

Well-Known Member
عرفان جان پرینتر مجازی چطوری باید ایجاد کرد ؟

Erfan

Active Member
عرفان جان پرینتر مجازی چطوری باید ایجاد کرد ؟

والا نرم افزار های مختلفی این کار رو میکنه، یکیش همین نرم افزار آکروبات ریدر هست.

وقتی در محیط کلک متن مورد نظرتون ررو نوشتید، ctrl+p رو بزنید به هوای پرینت گرفتن از صفحه، بعد اونجا نوع پرینتر رو انتخاب کنید که یک پرینتر مجازی ایجاد شده است.

اگر به پک نرم افزاری لرد یا گردو دسترسی داشته باشید توی اون مجموعه چندین نوع برنامه هست، متاسفانه الان پک های نرم افزاری رو در دسترس ندارم و الی اسماشون رو میگفتم.

:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بوسیله ی این نرم افزارهایی که لینکشون رو پایین گذاشتم میتونید پرینتر مجازی نصب کنید:

کد:
http://rapidshare.com/files/107838394/Primo_Pdf.rar

یا

کد:
http://rapidshare.com/files/140450893/FiPritPdfFPr335_www.nladevilz.info.rar
Pass: www.nladevilz.info

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
جا داره یه تشکر ویژه اینجا از سارا کنم که هر چی که بلده و میدونه را راحت و بدون هیچ منتی به بقیه ی دوستان منتقل میکنه
قدرشو بدونید کمتر کسی اینطوری فعالیت میکنه:rose:
چند ماه پیش دنبال همین مطلب بودم که خود سارا جان کمکم کرد
واقعا ممنونم سارا :rose:

ali abedian

Banned
در مورد ذخیره کردن فایل با پسوند خود کلک حتماً این کار رو میکنه و کمکی بیشتر دقت کنید
و اما در مورد استفاده در برنامه های گرافیکی، شما میبایست یک پرینتر مجازی ایجاد کنید که پسوند فایل های خروجی شما pdf باشه که وقتی وارد نرم افزار های گرافیکی میشود حکم یک فایل وکتور را انجام دهد.

سلام
نه والله، برا من اصلا به پسوند خودش هم ذخیره نمیکنه
:-?

ali abedian

Banned
this doc failed to print
این پیغام میده
من سه تا پرینتر واقعی و یه دو جین پرینتر مجازی دارم ولی خب نمیشه این روشی که شما میگین
من مجبورم به صورت عکس کپی کنم .. دورشو خالی کنم و multiplay کنم بعد با overlay رنگ بدم بهش
البته ببخشید انگلیسیم خوب نیست :green:

Erfan

Active Member
حالا که بحث کلک مطرح شد ، اگه کسی کرک کلک 2007 داره برام ارسال کنه.مرسی

از اونجا که نرم افزار کلک یک نرم افزار ایرانی و دارای حق کپی رایت به حساب میاد از این عمل معذوریم.
توصیه میشود نرم افزار رو خریداری کنید.

ali abedian

Banned
سیستم عامل؟
سیستم عامل رو خودم نوشتم، البته به کمک رفقام توو مایکروسافت .. نگارش ایکس پی ویندوز رو میگم ، چون توو این آخریاش من دخالتی نداشتم :-?

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور

از اونجا که نرم افزار کلک یک نرم افزار ایرانی و دارای حق کپی رایت به حساب میاد از این عمل معذوریم.
توصیه میشود نرم افزار رو خریداری کنید.

حرف عرفان به جاس ولی خرید برنامه ای مثل میرعماد به صرفس ولی کلک گرونه
قیمت برنامه بالاس و قفل اون از نوع سخت افزاری ه پس امکان خرید اشتراکی هم وجود نداره
در مورد شکستن قفل طرف جرات نمیکنه خیلی رو این قفل ور بره میسوزه حالا بیا درستش کن :green:
اون کرک2007 رو هم که تو نت معرفی شده دروغ ه همون برنامه hard lock که بعد از نصب برنامه کلک 2007 در شاخه
\Program Files\Sinasoft\Kelk2007\Support\Hardlock\Fast
وجود داره و برای شناسایی قفل Hardlock و usb برنامه کلک
نهایتن حق مولف را پاس میداریم و از نسخه 2000 استفاد
ه میکنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا