چرا انجمن من بازديد كمي دارد ؟

flashget

Member
سلام و درود بر اساتيد محترم .

من با كمك شما خيلي از كارهاي انجمن رو انجام دادم . الان هم يك سوال مهم ذهن من رو واقعا مشغول كرده .
از ساخت انجمن من حدود 8 ماه ميگذره و حدود 8 هزار مطلب درونش قرار گرفته اما بازديد كننده خيلي كمي داره . در صورتي كه من خيلي انجمن هاي همسطح رو ديدم كه بازديدشون خيلي خوب بوده .
انجمن من بيشترين بازديد همزمانش ( آنلاين ) 25 نفر بودند . انجمنهايي رو ديدم كه خيلي از من مطالب كمتري و كم اهميتري دارند اما كمترين بازديد همزمانشون بالاي 200 نفر آنلاين بوده .

بزرگواران شما ميدونيد مشكل من كجاست و بايد چه كارهايي براي رفع اين مشكل انجام بدم ؟
ممنون ميشم راهنمايي بفرمايد .

از قبل از شما سپاسگذارم .

sparksun

Member
نمی تونم بگم تمام انجمنهایی که دیدین دارن این کار رو می کنند ولی بیشتر آنها یا مقدار زمان ذخیره کوکی ها رو بیشتر کردن و از 900 ثانیه گذاشتند روی چندین ساعت و یا از هکی که یوزر های انلاین رو زیاد نشون می ده دارن استفاده می کنند
بازم می گم همه انجمن ها رو نمی گم

flashget

Member
به اين نحو چه چيزي رو ميخوان ثابت كنند .
فكر كنم دارند سر خودشون كلاه ميگذارند .
من نميخوام به اين نحو باشه . من قصد دارم بازديد انجمنم واقعا بالا بره اما نميدونم بايد چكار كنم . شنيدم هك در اين مورد هست اما هيچ توضيح واضحي در موردش داده نشده بود .
ممنون ميشم توضيحي در اين ضمينه بديد .

Mandana

Active Member
فكر كنم تبليغات نقش مهمي داره در اين زمينه.شما چقدر هزينه كردين براي تبليغاتتون؟

flashget

Member
فكر كنم تبليغات نقش مهمي داره در اين زمينه.شما چقدر هزينه كردين براي تبليغاتتون؟

اگر منظور شما تبليغات گوگلي و موتورهاي جستجو هستش كه براي ارتقاء اند .
من پرسيدم و گفتند سايت شما فقط براي مدتي در صدر قرار ميگيره و دوباره به حالت اول بر ميگرده به همين جهت منم تبليغاتي انجام ندادم .

پيشنهاد شما چيست ؟

ضمن تشكر از شما .

من پرسيدم و گفتند سايت شما فقط براي مدتي در صدر قرار ميگيره و دوباره به حالت اول بر ميگرده به همين جهت منم تبليغاتي انجام ندادم .
وقتی شما به صدر نتایج جست و جو بروید دلیلی ندارد که پایین بیایید مگر این که یه سایت فعال تر از شما در صدر قرار گیرد
تبلیغات نقش مهمی دارد.اینقدر مهم است که شما که این همه توضیح در مورد انجمن خودت دادی من اونو نشناختم !

جدیدترین ارسال ها

بالا