چرا اسلاید شو jquery بعد از چند دقیقه از کار افتاد؟

phpweb

Active Member
من یه اسلاید شو جی کوری استفاده می کنم. خوب کار می کرد ولی بعد از چند دقیقه از کار افتاد و دیگه اسلاید ها رو جابجا نمی کنه.

بنظرتون مشکل چی می تونه باشه؟ این امکان وجودد داره که طراح سایتی که این جی کوئری رو ازش کپی کردم، کاری کرده باشه که این کدها توی لوکال هاست یا روی یه دامنه غیر از دامنه ای خودش تعیین کرده جواب نده؟

mb3

New Member
سلام دسوت عزیز حداقل یه دمو میزاشتید تا نظر بدیم
این باید بگم برخی از اسکریپت ها در لوکال و سایت های رایگان درست نشون داده نمیشه

phpweb

Active Member
سلام دسوت عزیز حداقل یه دمو میزاشتید تا نظر بدیم
راستش روی لوکال هاسته و فایلهاش هم زیاد هستن.
[/QUOTE]
این اسکریپت برای یه مدت کار کرد ولی بعد از کار ایستاد. دنبال عبارتهایی مثل www, localhost و یکی دو کلمه دیگه گشتم که بتونم کدها رو از اسکریپت حذف کنم ولی کد خاصی پیدا نکردم.

معمولا برای جلوگیری از نمایش اسلاید شو چه نوع کدی بکار می ره و چطور می تونم این نوع کد رو پیدا کنم؟

shnoit

Well-Known Member
منم تا یه چند وقت پیش همچین مشکلی رو با یه اسلایدشو داشتم. الانم که الانه ندونستم مشکلش از چی بود.
من یه بار کامل کدها رو بررسی کردم، ، با این تفاوت که قسمت کدهای اسلایدشو از جمله css و js جاهاشونو یکمی تغییر جزئی دادم. یعنی در قسمت head منتها چند سطری رو پایین تر آوردم و بقیه فایهای css و .... که مربوط به اسلایدشو نبودن رو قرار دادم، مشکل کامل برطرف شد.

ایشالله که مشکلتون بشه.
موفق باشید.

phpweb

Active Member
منم تا یه چند وقت پیش همچین مشکلی رو با یه اسلایدشو داشتم. الانم که الانه ندونستم مشکلش از چی بود.
من یه بار کامل کدها رو بررسی کردم، ، با این تفاوت که قسمت کدهای اسلایدشو از جمله css و js جاهاشونو یکمی تغییر جزئی دادم. یعنی در قسمت head منتها چند سطری رو پایین تر آوردم و بقیه فایهای css و .... که مربوط به اسلایدشو نبودن رو قرار دادم، مشکل کامل برطرف شد.

ایشالله که مشکلتون بشه.
موفق باشید.
دوباره کدها رو استفاده کردم و مشکل حل شد.

امیدوارم دیگه این مشکل بروز نکنه.

azam_2000

New Member
منم همین مشکل رو دارم ، اصلا هر چی اسلایدشو و یا منوی دراپ دان یا هر چیز دیگه ای که جی کوری داره توی قالب میزارم جواب نمیده! در صورتیکه جای دیگه امتحان کردم درست بود، آدرس دهی ها هم همه درسته فقط جی کوری ها اجرا نمیشن! لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه؟

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا