چجوری یک طراح وب سایت شوم ؟

ramo_masih

New Member
با سلام ، چجوری یک طراح وب سایت شوم ؟

لطفاً بدون جانب گرایی و طرفداری بی منطق از موسسات و نفرات ، فقط با توجه به قدرت دانش و تدریس حرفه ای ، این جانب را برای طراح وب سایت شدن راهنمایی کنید .

خواهشند اگر موسسه ای ، شخصی یا روشی را مطرح می کنید ، دلیل های خود را نیز بیان کنید.
خواهشند روشی اصولی و مفید ارائه دهید چون میخوام بعنوان شغل آیندم این علم را انتخاب کنم .
خواهشند همه شرکت کنند تا راهکاری مفید از این سایت به علاقه مندان این علم معرفی گردد.

پرانتز باز
HTML & Photoshop ==> CSS & JavaScript ==> Dreamweaver | Frontpage ==> Designer Static ==> Server Side ( PHP | ASP.NET ) ==> Jquery & Mootools & Seo ==> Developer
پرانتز بسته​

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
به دفعات در این رابطه در انجمن بحث شده است، جستجو نمایید

ramo_masih

New Member
درود بر شما
به دفعات در این رابطه در انجمن بحث شده است، جستجو نمایید

پس از گذشت 4 ماه اندی از ایجاد این موضوع ، این بار بر ان شدم تا حتماً یه کمکی از شما دوستان بگیرم . چون این سری میخوام با قدرت به اموزش طراحی وب بپردازم . پس خواهشند کمکم کنید .

مدیر گرامی حرف شما متین ، درست به دفعات بابت این موضوع ایجاد تایپیک شده ولی هیچکدام به سئوالات من پاسخ جامعی ندادند (یا من درست جستجو نکردم ، لطفاً چند نمونه لینک بدید) یا بصورت کلی در این مورد راهکار مناسب و جامعی ارائه نشده است .

همینجا از مدیر محترم این سایت و مدیر محترم این انجمن ، خواهش میکنم در رابطه با این موضوع یک راه حل جامع ای ارائه دهید تا من و امثال من بتونیم از این علم زیبا نهایت استفاده را ببریم و این سایت را به عنوان یک راهنما برای همیشه در ذهنمان بخاطر بسپاریم .

اگه کسی هست که به کمک ما بیاد ، خوشحال میشم با ارسال پیام خصوصی مرا یاری کند.

فقط نمیدونم چرا یه آموزشگاه معتبری در این زمینه پیدا نمیشه و اکثراً بصورت شخصی آموزش می دهند که تغریباً هزینه شان زیاد هست . خلاصه ما را از این بی اطلاعاتی دربیارید ، ثواب دار بخدا .

ramo_masih

New Member
بابا یه با مرام پیدا نمیشه جواب ما را بده .:sad:

بعید میدونم که تو بهترین تالار گفتگو اختصاصی که اخیراً در سومین جشنواره آنلاین وب سایتهای ایران انتخاب شده کسی پیدا نشه که ندونه ما چی میگیم و چی میخوایم !!!!!!!!!! :?:

یه جورایی دارم فکر میکنم که از عمد جواب ما را نمیدید . یا از ما خوشتان نمیاد یا این راه کار باید مخفی و سکرت بمونه که دست زیاد نشه . (بابا نزارید از این فکرهای ناجور کنیم) :shock:

ما همجنان منتظریم (انشا الله که علف زیر پامون سبز نمیشه :))

ramo_masih

New Member
نمیخواستم اینو بگم ولی خواب دیگه ...
واقعا متاسفم
واقعا ...
یعنی هیچکی نبود یه جوابی به ما بده از مدیر گرفته تا کاربران فعال این بخش
واقعا متاسفم

جدیدترین ارسال ها

بالا