چجوری توی دایرکتور قفل سخت افزاری درست کنم

pclordweb

New Member
میخوام یک قفل سخت افزاری درست کنم که وقتی کاربر کد رو دریافت کرد بتونه آموزش هارو مشاهده کنه . اگه سخت افزاری هم نشد نشد فقط یه قفلی باشه که کاربر با خرید کد بتونه آموزش رو اجرا کنه

200x200

New Member
میخوام یک قفل سخت افزاری درست کنم که وقتی کاربر کد رو دریافت کرد بتونه آموزش هارو مشاهده کنه . اگه سخت افزاری هم نشد نشد فقط یه قفلی باشه که کاربر با خرید کد بتونه آموزش رو اجرا کنه
من هم همین سوال را دارم.
دیگه مثل قدیما کسی راهنمایی نمیکنه؟:-?

من هم همین سوال را دارم.
دیگه مثل قدیما کسی راهنمایی نمیکنه؟:-?

میتونی یه الگوریتم بنویسی که از شماره سریال مادر برد یا سی پی یو یا هر چی یه شماره سریال ایجاد کنه و شما با گرفتن اون شماره
کد فعال سازی رو بهش بدید مثل شرکت لوح و قلم که داره همین کار رو میکنه

sport414

Active Member
سلام
قفل نرم افزاری رو فکر کنم یک بار دربارش توی انجمن بحث شده بگردی پیداش میکنی و از xtra badyapi 3.7 هم می تونی استفاده کنی که توی خودش ساخت پسورد داره.

200x200

New Member
میتونی یه الگوریتم بنویسی که از شماره سریال مادر برد یا سی پی یو یا هر چی یه شماره سریال ایجاد کنه و شما با گرفتن اون شماره
کد فعال سازی رو بهش بدید مثل شرکت لوح و قلم که داره همین کار رو میکنه

آیا لینگو دستوری دارد که بتواند سریال مادربورد را بخواند؟ یا باید از زبانهایی مثل سی و بیسیک استفاده کنیم؟

آیا لینگو دستوری دارد که بتواند سریال مادربورد را بخواند؟ یا باید از زبانهایی مثل سی و بیسیک استفاده کنیم؟

نه با لینگو نمیشه باید یه اکسترا بنویسید یا او سی ایکس من سفارش دادم برام یه اکسترا نوشتن و دارم استفاده میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا