چجوري با سي پنل ساب دامين بسازم؟

YTERROR

Active Member
وقتی در سی پنل رفتید گزینه ساب دامین هست روش کلیک می کنی و یکجا باید یک اسم وارد کنی که قبا اسم سایتت اومده بعد اسم رو وارد می کنی و ادد میکنی یک پوشه در روت به همان نامی که ساختی باز میشه که هر چیزی تویی اون پوشه مربوطه در روت بریزی بصورت اطلاعات ساب دامین نتمایش داده میشه و زیر مجموعه روت اصلی میشه

YTERROR

Active Member
وقتی در سی پنل رفتید گزینه ساب دامین هست روش کلیک می کنی و یکجا باید یک اسم وارد کنی که قبا اسم سایتت اومده بعد اسم رو وارد می کنی و ادد میکنی یک پوشه در روت به همان نامی که ساختی باز میشه که هر چیزی تویی اون پوشه مربوطه در روت بریزی بصورت اطلاعات ساب دامین نتمایش داده میشه و زیر مجموعه روت اصلی میشه

قرار نیست که فیل هوا کنی برات توضیح دادم

YTERROR

Active Member
من همون موقع واست گفتم ولی شما مثل این که متوجه نشده بودید و ..........

لگه به مشکلی خوردید بگید تا مشکلتون حل بششه این چیزا آموزش نمی خواد و اگه آموزشی هم باشه همشون یک جور هستند امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

sabasoft

Member
سلام
دستتون طلا ، خيلي ممنون و متشكر
شرمنده كه من نوفهميدم! (منو ببخش...)
---------------------
متشكر دست همتون درد نكنه
چشم اگه مشكلي بود حتما مي گم!

sabasoft

Member
آره عزيز دستت طلا
خيلي هم دستت طلا
ممنون از همتون
-----------------------------------
تو زندگي موفق باشين

skh_med

Member
موفق باشین در ضمن شما هم د رمورد cpanelx و تمام ابزاری که داره اطلاعاتی داشتین به ما بگین .

YTERROR

Active Member
ساب دامین برای ساخت یر مجموعه برای دامین شماست به طور مثال

اگر دامین شما باشه www.Yahoo.COm

زیر مجموعه این دامین شما مثلا میشه www.Name.Yahoo.com کخ بجایی نام می تونید یک اسم بدلخواهتون وارد کنید تا از این طریق وارد اون بخش خودتون بشید

مثل سایتهای پرشن بلاگ که با ساخت یک وبلاگ در این سرویسها شما رو زیر مجموعه خودشون می کنند

جدیدترین ارسال ها

بالا