چت روم

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
اگه میشه تو این چند روز عید چت روم رو فعال کنید.
میدونم حتما جوابتون ایه که چت روم برای کاربران ویژه هست اما اگه میشه ایندفعه را ارفاق کنید:d
موفق باشید
سامان

omrdabakhte

Member
اره منم موافقم
اینجوری ما هم میتونیم مشکلات خودمون رو به صورت آنلاین بگیم و جواب بشنویم
سامان جون من هم میخواستم همین موضوع رو مطرح کنم.
فکر می کنم چیز جالبی بشه نه؟
دوستان شما هم در باره ی این که یه چت روم برای حل مشکلات به صورت آنلاین در مجید آنلاین راه اندازی بشه چیه ؟

Peace Dove

Well-Known Member
عزیز چت روم که هست فقط الان دیگه برای کاربران ویژه هست.فقط اگه برای کاربران عادی فعال کنن خوبه.

omrdabakhte

Member
:mad: خوب ما چه گناهی کردیم؟
مجیدآنلاین از تبلیغات کم پول در میاره؟
(من نمیدونستم)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
متاسفانه از نظر فنی این امکان فعلا وجود نداره، چون فشار زیادی به سرور وارد میکنه و ما فقط فعلا برای کاربران ویژه که تعدادشون کمتر هستش فعال میکنیم.

ممنونم از پیشنهادتونم
مجید

Ebi_P

New Member
متاسفانه از نظر فنی این امکان فعلا وجود نداره، چون فشار زیادی به سرور وارد میکنه و ما فقط فعلا برای کاربران ویژه که تعدادشون کمتر هستش فعال میکنیم.

ممنونم از پیشنهادتونم
مجید

آقا مجيد. من در حال حاضر ويدئو چت فلاش چت دارم. به زودي هم بزرگتزين سيسيتم هاي لود يعني 123فلاش چت رو راه ميندازم. اگر نياز باشه حاضرم به صورت رايگان بابت خدمات زياد شما به كاربران ايراني يك روم به سايت شما اختصاص بدم. :)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
همونطوري هم كه قبلا گفتم متاسفانه با توجه به مشكلات موجود و سياست هاي سايت اين امكان فعلا قابل اجرا نيست.

از پيشنهاد و زحمات شما ممنونم

مجيد

ARSHAM_66

New Member
سلام بچه ها من تازه اینجا عضو شدم کسی پیدا میشه کمکم کنه لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام بچه ها من تازه اینجا عضو شدم کسی پیدا میشه کمکم کنه لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز

به اين جمع خوش اومدين ولي ميشه بگين در چه زمينه‌اي بايد شما رو كمك كنيم؟

شما قوانين سايت رو مطالعه كردين؟ ميدونيد كه براي سوالتون بايد انجمن مناسب رو پيدا كنيد و بعد سوال بپرسيد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا