چت روم آماده برای نصب رو server با زبان php

hadi178

Member
سلام.من یه سرور linux دارم که میخوام روس 2 تا چت روم مجزا برای دو گروه از کاربران ایجاد کنم . خود سرور برنامه phpchat room رو داره.اما زیاد جالب نیست. کسی چت روم آماده برای نصب رو server که با زبان php باشه سراغ داره.ممنون میشم.

اگه فارسی شده ی درست و حسابی می خوای که چیزی مفتی گیرت نمیاد ولی اگر انگلیسی می خوای راحت میتونی پیدا کنی.
در هر 2 صورت ایمیل بزن به [email protected]

bache +

Well-Known Member
والا من يه چت روم فلش سراغ دارم يه سري پي اچ پي هم دارم كه همشو تست كردم و امتحانونو پس دادن واقعا عالين با اوناع تم ها ولي فارسي نيستند اگه به كارت مياد بگو برات اپ كنمش

YTERROR

Active Member
بهتره از چت روم پی اچ پی استفاده نکین چون واقعا افتضاح و یزهای که دست بچه هاست همش ابتدایی و مشکل داره چون نوشتنش کاری نداره و هر کسم که بی کار بوده یک چیزی نوشته و .... بهترین چت رومها تحت جاوا و فلش هستند که مزایایی بیشتر دارند و با کیفیت بالای هستند و بصورت متوالی رفرش هم نمی شوند که ..... باشه اگه به نتیجه نرسیدی بگو تا واست چند دونه بزارم بگو تا چه حجمی می خوایی از 10 کیلو بایت چت روم هست تا 100 مگابایت

hadi178

Member
chatroom

اگر دوستان از این چت رومهای فلش مرحمت کنند ممنون میشم.چون واقعن کارم لنگه.مرسی

YTERROR

Active Member
چت رومهای فلش فری نیست ولی اگه می خوایی از نال شده استفاده کنی بگو تا واست چندتا گیر بیارم نمونه های چت رومها نال شده هم یکی شو روی سایت آشیانه و چند جایی دیگه می تونی ببنی

zomorrod

Member
YTERROR جان يه سيستم ساده اي كه كاربر فقط يك UserName وارد كنه و وارد چت بشه با Flash و حجم كم سراغ نداري ؟ من هم شديداً لازم دارم .

YTERROR

Active Member
سلام به به آقایی زمرد خوب هستید 2 ماه پیش خیلی دنبالتون میگشتم واسه آی دی تون هر چی آفلایمن گزاشتم و .....

فلش چت مال سایت آشیانه رو که 100 درصد دیدن که یشه دیتاشو با دیتا پی اچ پی بی بی و وی بی و پرتالهای دیگه هماهنگ کرد و یوزر نیم و پسورد رو باهم وفق داد

اگه مال سایت آشیانه رو می خواین حجمش 5 مگابایته براتون آپلود کنم

ولی یکی بهتر از اون هست که روی سایتم نصبه www.Chat.YahooTerror.com که خیلی مجهزه و بهترین فلش چت موجوده که حجمش 60 مگابایت و آنزیپش 100 مگابایته که اونم می تونم براتونآپلود کنم

اگر لین ندادم بخاطر نال شده اسکریپهاست که بر خلاف قوانین فروم

و اگر شرکت مورد نظر لینک دانلود رو در فروم ببینه به شرکت وی بی و ... می تونه اعتراض کنه و برای فروم مشکلاتی بوجود میاد

جدیدترین ارسال ها

بالا