چاپ رنگ سفید با نرم افزار rip

tichismor

Member
سلام دوستان عزیز
ما یه پرینتر epson stylus photo 1390 داریم و سفید چاپ هم هست
با نرم افزار RIP که از چین خریدیم و یک میلیون خورده ای هم پولشو دادیم داریم کار می کنیم ولی مشکل ما اینکه محیط کاریش خیلی ضعیفه و اصلا نمیشه روش مانور داد و خیلی جاها دست مارو میبنده طوری که اصلا نمیشه ازش استفاده کرد و جدیدا هم که مشکل پیدا کرده هر عکسی رو هر جا میزاری فقط تو نقطه صفر و صفر خودش چاپ می کنه اونم فقط تو ابعادی که خودش بخواد اصلا کاری نداره ما چی بهش دادیم :دی

میخواستم بدونم نرم افزاری RIP یا چیزی هست که بشه با اون تو محیط کورل رنگ سفید رو چاپ کرد یا نه ؟؟؟

یا تنظیم خاصی داره یا نه و اینا :دی

پیشاپیش تشکر می کنم از دوستان

سلام برای ریپ کردن حتما باید برنامه کورل باشه نمیشه فتوشاپ باشه؟
آخه الان من برنامه ریپ دستگاه رو نگاه کردم که مین تاپ maintop هست از فایل کورل که cdr هست پشتیبانی نمیکنه.فکر کنم برنامه ریپش مخصوص باشه.مگه وقتی دستگاه رو خریدین فروشنده نحوه کار با برنامه رو بهتون یاد نداده؟
اگه مشکل اندازه داری شاید با یک بار ویندوز عوض کردن درست بشه دقیق نمی دونم چش شده اما شاید با ویندوز درست بشه شاید نشه

tichismor

Member
والا وقت نشد :دی کار روزگاره دیگه

حالا فتوشاپ هم باشه قبوله :دی الان فقط با خود برنامه کار می کنه

برنامه شما با فتوشاپ کار میکنه ؟

من یه آموزش گرفتم که خروجی پرینتر رو RIP می کنه و کالا تو هر برنامه ای باشه موقع پرینتر location رو RIP تعریف می کنی و مشکل حل میشه :دی

یعنی علم اینقدر پیشرفت نکرده ؟؟؟؟؟

سلام
من دقیقا از پرینتر ها سر در نمیارم.اما برنامه های ریپ یه سری پسوند فایلی رو پشتیبانی می کنن که متاسفانه برنامه های ریپ دستگاه چاپ بنر از پسوند فایلهای کورل پشتیبانی نمی کنن مال من که اینطوریه:green:
اما فایلهای تیف tiff فتوشاپ رو چرا.حالا اگه مشکلت حل نشد باید از شرکتهای خدماتی چاپ برنامه بخری که گرون میدن.
اما از من میپرسی زنگ بزن از شرکتی که دستگاه رو خریدی اگه خودت مستقیم از چین نخریده باشی مشاوره بگیر حداقل اگه اتفاقی افتاد مسئولیتش رو میزاری گردن شرکت:)
من که نه برنامه ریپت رو دیدم نه دستگاه.از چندتا شرکت سوال کن اصلا شاید یه برنامه با کارایی بهتر بهت دادن.مشکلت حل میشه

tichismor

Member
والا مستقیم از چین خریدیم :دی زنگ میزنیم چرت و پرت میگن ( چینین دیگه ) ایمیل میدیم میگه your cd is broken !!!!!! چه ربطی به کار نکردن برنامه داره نمی دونم :دی

برنامه rip برای هر پرینتری جداس یعنی خیلی برنامه رو مخیه :دی از چند تا شرکت که پرسیدیم اصلا نمی دونستن همچین پرینتری هست !!!!

حالا باید ببینیم چی میشه :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا