چاپ بروشور

soheil008

Member
سلام.
من می خواستم بروشوری که توی Microsoft Office Publisher 2007 طراحی کردم رو چاپ کنم وقتی که به فرمت jpg تبدیل می کنم یکم مات میشه لطفا من را هنمایی کنید.:neutral:

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام دوست
نرم افزاری که شما برای طراحی انتخاب کردید از جمله نرم افزار های تخصصی طراحی یک بروشور نیست در واقع نرم افزار مورد استفاده شما یک نرم افزار کار راه انداز هست. با این حال شما می تونید با ذخیره کردن فایل خودتون در فرمت tag image file format یا به عبارتی فرمت TIFF کار خودتون رو برای روش های رایج چاپ آماده کنید. برای این کار باید بعد از اتمام کار طراحی فایل رو در فرمتی که گفته شد save as کنید. توجه داشته باشید که هنگام ذخیره باید رزلوشن رو در کادر محاوره ای change برای سیستم های چاپی رایج مثل افست روی 300 dpi تنظیم کنید تا فایل شما با جزییات بهتری هنگام چاپ باز آفرینی بشه. توجه کنید که فرمت JPGE ‌فرمت ذخیره سازی مناسب برای چاپ نیست حتی تصاویری هم که برای کارتون استفاده می کنید حتما قبل از وارد کردن اون ها به طرح در فرمت TIFF ذخیره کنید ( در نرم افزار هایی مثل فتوشاپ ) و بعد وارد طرح کنید . ضمنا فراموش نکنید که هنگام استفاده از رنگ ها در این نرم افزار از رنگ های مد CMYK استفاده کنید نه RGB ‌و نه چیزه دیگه.
آرزوی موفقیت شما رو دارم
امین زردوزی

جدیدترین ارسال ها

بالا